Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двійники DZIDZIO сплатили першу грошову компенсацію у справі про порушення авторських прав

Отримані кошти були перераховані благодійній організації "Дитячі мрії".

Український Гурт DZIDZIO, який продовжує судову тяганину через порушення авторських прав з музичним колективом, який називає себе "Дзідзьофф", наразі отримав першу суму грошової компенсації.

Як зазначалося раніше, суд зобов’язав учасників гурту-двійника DZIDZIO “Дзідзьофф” (“DZIDZ’OFF”) сплатити компанії ТОВ “Мейсон Ентертеймент” грошову компенсацію у розмірі 132 740 грн з кожного учасника за порушення майнового авторського права на музичні твори.

Загальна сума компенсації складає 398 тисячі 220 грн з трьох учасників гурту-порушника.

Виконавцями було здійснено низку заходів, передбачених законом, щодо розшуку та здійснення дій щодо реалізації майна порушників.

Приватний виконавець станом на 17.04.18 здійснив перерахунок належних коштів у розмірі 132 700 грн на компанію ТОВ “Мейсон Ентертеймент” стягнутих з одного із порушників, а саме громадянки Василець Юлії Ігорівни.

Отримані кошти DZIDZIO спрямував на благодійність.

І з суми 132 700 грн сплачено 25 299 грн податку, винагорода приватному виконавцю судових рішень - 6 635 грн, залишок суми - 100 865 грн перераховано Яворівській районній членській благодійній організації "Дитячі мрії" у м. Новояворівськ, Львівської області.

 "Як обіцяли так і зробили. Дякуємо порушникам авторських прав, що своїми діями допомогають зробити добру справу", - зауважив Дзідзьо.

Провадження щодо інших учасників колективу порушників “Дзідзьофф” (“DZIDZ’OFF”) - Олега Турка та Остапа Даниліва, ще триває.

Нагадаємо, судова справа тягнеться ще з 2016 року. Тоді прес-служба гурту DZIDZIO заявила про заснування його колишнім учасником Олегом Турком колективу, який копіює образ Дзідзя та незаконно використовує у своїх виступах його твори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції