Дядя Жора поділився подробицями операції на серці: "Оновив прошивку"

Дядя Жора поділився подробицями операції на серці: "Оновив прошивку"

Фото: instagram.com/dyadya_jora

Шоумен детально розповів, чому опинився у лікарні.

Популярний український шоумен Вадим Мічковський, більш відомий як Дядя Жора, який нещодавно переніс операцію на серці, поділився подробицями того, що ж сталося.

На своїй сторінці в Instagram артист опублікував довгий допис, в якому розповів, що стало причиною госпіталізації та як відбувалася операція.

Так, за словами Мічковського, який не так давно переніс інсульт, він відчув, що щось не так в роботі його серця, тому одразу звернувся до лікаря.

В грудні 2020 я почав відчувати, що в роботі мого серця щось змінилося... періодично калатало, як двигун авто, який не прикручений і виривається в різні боки. І це мене насторожило, тому що раніше я такого не відчував. Звичайно, я одразу пішов до кардіолога і після ряду досліджень визначили, що джерелом є аритмія

зазначив шоумен

Причини такого стану можуть бути різноманітні - від генетики до ускладнень коронавірусу. Що стало причиною саму у Дяді Жори невідомо, але він вирішив прооперуватися.

Фото: instagram.com/dyadya_jora

"Після декількох консультацій з лікарями було два варіанти: або довго ковтати пігулки або втрутитися операційно. Я вибрав другий. Операція називається радіочастотна катетерна абляція. Простими словами, через прокол артерії проходять до серця спеціальним інструментом - катетером з електродом і припікають осередки генеруючі електро імпульси, які збивають основний ритм серця. Може проходити під місцевою анестезією або медикаментозним сном. Триває 1-2 години", - повідомив артист.

Проте, хоч потім Вадиму і довелося нерухомо лежати шість годин з тугою пов'язкою на місці проколів, наступного дня він вже виписався з лікарні. 

"Так би мовити оновив прошивку!", - підсумував зірка.

Шанувальники подякували шоумену за відвертість та детальну розповідь та побажали йому здоров'я.

  • Здоров'я найвеселіша і найсвітліша людино. Нехай твоє величезне серце завжди буде в порядку.
  • Вадим будьте здорові! Ви дуже хороша людина. Здоров'я, здоров'я, здоров'я вам.
  • Здоров'я вам і вашим близьким!

Нагадаємо, Дядя Жора розповів про моторошну ситуацію у його родині. Виявляється, декілька років тому його середня донька Устина могла стати жертвою маніяка

Повʼязані теми:

Наступна публікація