Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дядя Жора з дружиною розповіли, якими подарунками вони обмінялися на річницю свого знайомства

Подружжя святкувало річницю за кордоном.

Популярний український шоумен Дядя Жора та його дружина Наталія, яка на останніх місяцях вагітності активно займалася спортом, відсвяткували 20-річчя з дня їхнього знайомства, йдеться у "Світському житті".

Святкували вони спочатку у компанії друзів, потім вдвох поїхали відпочивати за кордон.  

Дядя Жора

"Поїхали спеціально на кілька днів до Італії. Якраз Наталія вже довго годувала грудьми і ми вирішили, що потрібно, як книжка пише, зібрати речі і на кілька днів поїхати і залишити доньку з тещею. Поїхали святкувати і заодно якраз провели цей експеримент. Мала трішки там, два дні, пошукала-пошукала, груди не знайшла, але приїхали і вже все сталося", - пояснив шоумен.

Крім того, вони розповіли, що завжди на свята обмінюються подарунками. Наталія зізналася, що не може  вгадати з подарунком для чоловіка.

"Я дарую йому те, що вважаю йому потрібно, але він така людина, що йому нічого не потрібно, він хоче все купувати сам", - сказала дружина шоумена.

ВідеоДружина Дяді Жори вирішила взяти участь у конкурсі краси

До родини Мичковських у Катерини Осадчої одне запитання – чому Наталя, дружина Дяді Жори, сидить у залі, а не виступає на сцені. Жінка сказала, що наступного разу хоче позмагатися за титул Місіс Україна, адже Наталя – бодібілдер, і в неї є досвід виступів на сцені. Причому не в сукнях, а в купальниках. Мичковська повідомила, що жодного разу не брала участі в класичних конкурсах краси, але жінка до них готова, адже, на її думку, це справжня дрібниця. Чи справді Наталя збирається взяти участь у конкурсі краси – дивіться в сюжеті.

Дружина Дяді Жори вирішила взяти участь у конкурсі краси

Цього разу Наталія подарувала йому спортивний костюм.

"Цей костюм подобався Наталі, а коли я одягнув його, то мені фасон не дуже подобався, незважаючи на те, що він модний, брендів. Я одягнув і бачу, що ті штани такі куценькі, бачу, що я в них ходити не буду. У мене є кілька улюблених костюмів", - пояснив Дядя Жора.

А він подарував Наталі сережки з діамантами. Також він похизувався тим, що завжди вгадує з презентами для дружини.

"Якось так виходить, що я завжди вгадую. Просто я знаю смаки і я купую те, що відчуваю, що воно сподобається", - зауважив шоумен.

Нагадаємо, Дядя Жора розповів, як вправляється з малечею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції