Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала, Цибульська та Барських показали, якими були школяриками

Зірки поділилися своїми архівними фото.

Сьогодні, у День знань, українські знаменитості пригадали свої шкільні роки.

Так, ведучий "ТСН.Ранок" Святослав Гринчук поділився із сайтом ТСН.ua світлиною, де постає у вишиванці. Світлина була зроблена 1 вересня 1995-го року. Тоді Гринчук пішов до шостого класу.

"Поки тут усі кажуть, що сумують за шкільними лінійками (дурять, звичайно) - дізнався, що міністр освіти Лілія Гриневич теж навчалася у моїй школі. Цікаво, чи в неї також є така фоточка із шостого класу? І чи вона теж вже від першого вересня - рахувала дні до найближчих канікул?" - замислився Святослав.

Святослав Гринчук
особистий архів
Святослав Гринчук

А от співачка Джамала показала, як виглядала у шкільні роки. "Back to sсhool Доброго навчання!" - побажала виконавиця підписникам.

Також у фотоблог зображення зі школи виклав співак Макс Барських. Артист поділився з фанами світлиною,  зробленою, коли Макс пішов до першого класу. "Ну що, милі школярі? З 1 вересня вас! Ох, пам'ятаю цей перший раз до першого класу! Щастя повні штани" - написав Барських під фото.

Співачка Ольга Цибульська показала, якою була в 11 класі. Разом з тим артистка поділилася спогадами про екзамен з хімії. Виконавиця чесно зізналася, що хімія ніколи не була її коником.

"Олімпіади літературні, біологічні, мовні - запросто, а Менделєєв не лізе. Екзамен я майже провалила. З п'яти запитань написала нуль. Після уроку вчитель хімії, яка завжди була суворою і намагалася заштовхнути в мене знання через всі отвори, покликала Олю до каптьорки і дала списати. Щоб було за що поставити хоч трійку. Я вийшла в шоці. А на випускному Антоніна Іванівна прошепотіла на вухо: "Забудь мою хімію як страшний сон. Твоє – це сцена. На ній ти завжди відмінниця. Роби те, що любиш, завжди", - розповіла Цибульська.

Нагадаємо, зірки показали, як відвели своїх дітей на шкільну лінійку 1 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції