Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала довела до сліз та викликала "мурахи" у фанів новим зворушливим кліпом

Джамала довела до сліз та викликала "мурахи" у фанів новим зворушливим кліпом

Співачка представила відео на пісню "Крила".

Сьогодні, 12 вересня, відбулася прем'єра нового кліпу Джамали на композицію "Крила".

Режисером виступила Анна Копилова, яка раніше працювала з Джамалою над відео "Шлях додому" і знімала кліпи для "Бумбокс" та Pianoбой.

Знімання відбувалися у Києві на заводі "Кузня на Рибальському", в Національному художньому музеї України, у палаці культури ім. С.П. Корольова і на одній з вулиць Дарницького району.

За словами Анни Копилової, для неї пісня "Крила" є про силу, яка попри будь-що рухає тебе вперед.

"У кліпі діти йдуть до своєї мети попри обставини, в яких вони опиняються. Їм важко, страшно, але вони знаходять сили. Мені здається, що кліп вийшов досить оптимістичним, чого в нашому житті так не вистачає", - сказала режисер відео.

Своєю чергою Джамала зауважила, що її композиція – про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей.

"Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно неправдиве і підносить нас над іншими. Ми народжуємося в певних сім'ях, батьки скеровують нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: "Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування? Чому інші люди живуть щасливо, а я такий нещасний?" У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, чи то віра, ангел або кохана людина поруч", - прокоментувала артистка.

Нагадаємо, 23 листопада в столичному клубі Bel étage відбудеться концертна презентація нового альбому Джамали "Крила". Виступ в Києві стане частиною туру найбільшими містами України, також запланованого на осінь 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якою Джамала виграла пісенний конкурс "Євробачення-2016" в Стокгольмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції