Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала описала, як виглядатиме подарована мером Києва квартира після ремонту

Зірка планує перевезти до столиці батьків та дідуся.

Тріумфаторка "Євробачення 2016" Джамала розмірковує про ремонт у київській квартирі та неймовірно переймається відсутністю можливості провідати хворого дідуся в Криму, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що ще сім років тому поставила собі за мету мати власне житло в столиці.

"Я про це давно вже мріяла. Коли я винаймала цю квартиру, в якій я зараз живу, сім років тому, я сказала її власниці, що звідси я поїду тільки у свою квартиру. Вже можна було, можливо, поміняти місце, тому що десь протікає, немає бойлера і я мучаюся без гарячої води. В мене немає світла іноді. Але я собі сказала, що поїду з цієї квартири тільки в свою", - зазначила зірка.

Наразі зірка вже відвідала нове житло, втім святкувати новосілля там ще дуже зарано.

"Я вже була всередині. Вона має білі стіни, іноді – рівні стіни. Але така світла, добра квартира", - каже виконавиця.

Новоспечена киянка поділилася із Катериною Осадчою міркуваннями про ремонт у власному помешканні.

"Я люблю мінімалізм: сірі стіни, простір, який я собі визволю від тих хазяйських диванів, які я не могла викинути, якихось штор. Усе таке я не люблю, люблю усе просте. Щоб мені було комфортно там писати музику. Можливо, зроблю собі якусь кімнату для цього. Можливо, вона потім перебудується в якусь дитячу, я не знаю, але так мені хочеться", - зізнається артистка.

Родичі Джамали досі живуть в окупованому Криму. Співачку дуже бентежить неможливість навіть провідати хворого дідуся. Втім, зірка вже запланувала перевезти рідних то столиці.

"Зараз просто дуже важкий стан дідуся, не знаю, як це зробити. Але я б дуже хотіла, щоб з часом вони переїхали до Києва. Елементарно, я не можу поїхати провідати дідуся, який зараз дуже хворіє. Це важко", - ділиться народна артистка України.

Нагадаємо, Джамала допоможе обрати представника України на "Євробаченні 2017".

ВідеоДжамала не може перевезти родину з Криму до Києва через хворобу дідуся

Залиште свій коментар

Вибір редакції