Джамала "підірвала" залу потужним виступом на нацвідборі на "Євробачення 2016"

Джамала "підірвала" залу потужним виступом на нацвідборі на "Євробачення 2016"

Джамала вразила виступом на нацвідборі на "Євробачення"

Руслана аплодувала артистці стоячи.

Сьогодні у першому півфіналі нацвідбору на "Євробачення 2016" співачка Джамала приголомшила виступом наживо.

Зірка вийшла на сцену із композицією "1944", яка є для неї дуже особистою.

"У минулому році я написала "1944", знакову для мене композицію. Натхненна пісня розповіддю моєї прабабусі про трагедію, яка сталася з нашою сім'єю і з кримськотатарським народом у 1944-му. Прадід був на фронті, тому не зміг захистити її і дітей. Всіх повантажили в товарні вагони, і як худобу кілька тижнів везли в Середню Азію", - розповіла про трек Джамала.

Проникливий виступ співачки настільки вразив суддів нацвідбору, що Руслана аплодувала стоячи, а Костянтин Меладзе назвав Джамалу "великою співачкою".

А от Андрій Данилко підкреслив, що на сьогоднішньому нацвідборі це найсильніший виступ, і що у Джамали є індивідуальність.

"Коли я слухав Джамалу, я піймав себе на думці, що ми не дооцінюємо людей, які живуть з нами поряд. Нам здається, що великі співачки мешкають в Америці, чи Англії. Я провів величезну кількість кастингів, через мої вуха пройшла величезна кількість співаків. Можу сказати об'єктивно, що Джамала видатна співачка", - прокоментував виступ артистки Костянтин Меладзе.

Продюсер додав, що Джамала за допомогою свого голосу викликає такі емоції, які є унікальними.

А от Руслана напряму закликала людей підтримати Джамалу та проголосувати за неї.

"Тобі вдалося зробити велику штуку. Ти мені музикою дала зрозуміти біль від того, що ми втратили Крим. Я плакала разом з тобою. Ми будемо ідіоти, якщо не проголосуємо за тебе, щоб ти пройшла у фінал",  -сказала Руслана.

Нагадаємо, що відкривати сьогоднішній нацвідбір на "Євробачення 2016" випала нагода співачці Анастасії Приходько

Повʼязані теми:

Наступна публікація