Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала поділилася враженнями від материнства і розповіла, що мусульмани роблять з волоссям немовлят

Артистка розповіла, що коли відсутня дома, то чоловік чудово порається з сином.

Українська співачка і тренер "Голосу країни" Джамала, яка 27 березня вперше стала мамою, шукає няню для малечі.

Співачка вперше після пологів ексклюзивно з ТСН поділилася враженнями від материнства.

Переможниця "Євробачення" зізналася, що хоч часто і недосипає, але все розпланувала до хвилини. Також зірка розповіла що мусульмани роблять із волоссям немовлят, а також як поєднує кар’єру і материнство.

За словами виконавиці, вона морально себе налаштувала на появу малюка, тож поки що вони з чоловіком чудово пораються з сином самі.

"Я вам скажу, навіть, коли приїхала мама і вона почала допомагати, вона може зараз образитися, але вона була начебто зайва, бо я все так собі налаштувала. Чоловік - супернянь. Я вже телефонувала - він годував, усе супер, дитина спить. Він дивиться", - поділилася Джамала.

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Зірка розповіла, що вони з чоловіком шукають няню, проте ставляться до цього питання дуже відповідально.

"Так, ми в пошуках няні, але я не хочу залишати дитину будь-кому навіть на невеликий час. Коли я буду виступати - адже я не виходжу в декрет, я буду виступати", - додала молода мама.

ВідеоДжамала зізналась, що шукає няню та не збирається йти у декрет

За три тижні після народження первістка зірковий тренер "Голосу країни" з'явилася у неділю у прямому ефірі із живим виступом. Джамала зізнається, що бути матір'ю складно, але ця місія щаслива. Про мусульманські традиції щодо волосся немовлят, а також як Джамала поєднує кар'єру і материнство – далі у сюжеті ТСН.

Джамала зізналась, що шукає няню та не збирається йти у декрет

Цікаво, що на відміну від християнських традицій, за якими дитину не можна стригти до одного року, мусульмани дотримуються іншої думки.

"А у нас навпаки! В нас є такий прикол. У нас стрижуть волосся, потім цю вагу зважують. І на цю вагу дають золото і роздають бідним людям", - розповіла Джамала.

Зірка зізналася, що з народженням малюка у неї змінилося ставлення до життя.

"Сто відсотків, коли в тебе з'являється дитина, о – у тебе з'явилася людина, заради якої ти можеш померти. Можливо, це звучить песимістично, але насправді це так. Це відчуття народжується одночасно з дитиною", - зауважила артистка.

Нагадаємо, молода мама Джамала розсекретила вагу та зріст свого сина. Співачка розмістила у соцмережі фото листівки з інформацією про народження малюка.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції