Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала про свою "опозицію" до "Закону Кириленка": Зі мною це не узгоджували

Співачка прокоментувала свою позицію щодо ініціативи квотувати український продукт в радіоефірі.

Українська зірка Джамала, яка цьогоріч представлятиме Україну на конкурсі "Євробачення", офіційно прокоментувала свою позицію щодо ініціативи квотувати український продукт в радіоефірі.

Так, за словами Джамали, вона разом з іншими українськими артистами не виступала проти так званого "Закону Кириленка" стосовно частки україномовних пісень на радіо.

"Останніми днями з'явилося багато коментарів стосовно нібито моєї позиції щодо квотування українського продукту на радіо. Я спочатку навіть не зрозуміла, звідки взялася ця інформація, тому що особисто до мене ніхто ні з якими питаннями стосовно цього не звертався. Тому я чесно усім відповідала, що це фейк. Виявляється, що певна організація на власний розсуд оприлюднила перелік виконавців, які виступили проти ініціативи міністра культури. Зі мною це не узгоджували", - прокоментувала Джамала.

Артистка зауважила, що її продюсер Ігор Тарнопольский дійсно брав участь в обговоренні цієї ініціативи і критикував її положення, але "і він нічого не підписував".

"Через те, що мене постійно просять прокоментувати це, довелося вивчити цей законопроект. Можу сказати, що він далекий від ідеального, і, на мій погляд, потребує вдосконалення за багатьма пунктами. Також я вважаю, що цією справою повинні займатися не артисти, а представники радіоіндустрії, депутати, журналісти та суспільні діячі", - впевнена співачка.

Джамала вважає, що артисти повинні писати і виконувати музику тією мовою, якою співає їхня душа.

"Я особисто ніколи не звертала уваги ні на формати, ні на квоти, а керувалася лише власними почуттями та ідеями. В мене є пісні англійською, українською, російською і кримськотатарською. І жодна квота чи закон цього не змінить", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, раніше на офіційному сайті Незалежної асоціації радіомовників з'явилася інформація, що 55 українських виконавців та музичних гуртів не підтримали та засудили ініціативу Міністра культури України В'ячеслава Кириленка, що стосується проекту Закону про внесення змін до Закону "Про телебачення і радіомовлення". У списку опинилися Джамала, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров, Тіна Кароль, Світлана Лобода, Ірина Білик, гурт The Hardkiss, Злата Огнєвіч, Олексій Потапенко та інші популярні артисти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції