Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала розповіла, коли чекає на появу первістка і як проведе декрет

Співачка вже написала колискову

Вагітна Джамала народить навесні і до появи маляти планує переїхати у нову трикімнатну квартиру, яку їй подарувала мерія після перемоги на "Євробаченні", йдеться в ТСН.12.00.

Співачка уперше розповіла ТСН про свою вагітність. Каже, що дитина бажана, запланована, перша, але точно не остання.

«Я сказала про цю новину лише тому, що зараз тренер на «Голосі країни» і було багато питань. Потап спитав мене: Джамало, ти якась загадкова. Я кажу: так. Він: я щось зрозумів. Я кажу: якщо зрозумів, то мовчи. Це чудо, все крапка», - розповідає Джамала.

Джамала і її чоловік-економіст Бекір хочуть багато дітей. Хто буде первісток - хлопчик чи дівчинка - не зізнаються. Але  співачка вже придумала два імені та написала свою першу колискову. Заспіває її, коли маля народиться.

Відео "Мені дуже хочеться велику родину": Джамала вперше розповіла про свою вагітність

«Досить логічний ланцюжок у нас вийшов. Спочатку одруження, потім ми чекаємо на дитину. Мені дивно, коли кажуть, що поживемо для себе. Мені здається, що люди живуть для себе і для того, щоб народжувати дітей. Мені дуже хочеться велику родину», - переконує дівчина.  

У декретну відпустку Джамала не збирається.

«У мене декретна відпустка збігається з "Голосом країни" і національним відбором "Євробачення". Такі ж самі дати», - розповідає співачка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції