Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала розповіла про конфуз, який з нею стався під час візиту до президента Литви

Джамала розповіла про конфуз, який з нею стався під час візиту до президента Литви

Співачка бачилася з Далею Грибаускайте.

Українська зірка Джамала, яка минулого місяця їздила до Литви, де зустрілася із президентом країни Далею Грибаускате, розповіла про конфуз, що з нею стався, йдеться у "Світському житті".

За словами Джамали, вона швидко збирала речі і тому не подумала про дрес-код, який мала дотримуватися під час зустрічі з головою країни.

"У мене був невеличкий казус. Коли я приїхала у Вільнюс і у мене зустріч з президентом. А я чомусь не захопила ніякого взуття з закритими пальцями. У мене були тільки босоніжки, а це не за протоколом. Уявіть собі, я приходжу до президента просто в босоніжках", - згадала артистка.

Джамала зізналася, що їй було дуже незручно. Проте у неї було декілька варіантів – одягти або кросівки, або босоніжки. Однак, зізнається Джамала, вона забула про конфуз щойно побачилася із Грибаускайте.

"Вона дуже крута. Вона така демократична. Вона показала мені весь палац. Вона привела мене в сад. Потім подарувала мені шоколад. Тому я забула про свої босоніжки і насолоджувалася просто спілкуванням", - сказала співачка.

Нагадаємо, Джамала назвала місто, де вважає доцільним провести "Євробачення 2017". PR-директор зірки підкреслив необхідність для міста відповідати умовам конкурсу.

Відео Джамалі довелося порушити дрес-код на зустрічі з президентом Литви

Залиште свій коментар

Вибір редакції