Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала розповіла, як змінилося її світовідчуття через вагітність: Я стала більш вразливою

Зірка поділилася, що цікавий стан надихає її творити.

Українська співачка і тренер "Голосу країни" Джамала, яка зізналася, що змінилося у її стосунках з чоловіком після вагітності, розповіла, які зміни сталися і з нею особисто.

Так, виконавиця поділилася, що під час вагітності стала більш вразливою та більш чутливою. Окрім того цікавий стан надихає Джамалу творити. Співачка зауважила, що за чотири дні січня написала шість пісень.

"Я відпочивала десять днів у Трускавці. Мінеральну воду вагітним пити не можна, тому я просто гуляла і плавала в басейні. Взяла з собою клавіші, комп'ютер, мікрофон - і складала пісні. Це був чистий кайф, я давно такого не відчувала. Але в якийсь день у мене почалося серцебиття, я телефоную лікарю, кажу: "Мені здається, я щось роблю не так". А лікар запитує: "Ви лежали сьогодні?" А я забула полежати, ви розумієте?" - сказала Джамала, пише "КП" в Україні".

Також артистка поділилася, що для свого малюка вже написала колискову. Наразі зірка працює над новим альбомом, проте до нього колискова не увійде, оскільки "вона належить тільки одній майбутній людинці".

"Я сиділа і думала: є "Ой ходить сон коло вікон", є гарні кримськотатарські колискові ... Але у мене, знаєте, виникло таке відчуття: ну ні, ці пісні недостатньо гарні для мого малюка. Тому я написала свою колискову. Можливо, одного разу всі її почують, але поки вона належить тільки одній майбутній людинці", - додала майбутня зіркова мама.

Нагадаємо, нещодавно чарівна Джамала показала округлий животик під час нацвідбору на "Євробачення-2018". Співачка є суддею нацвідбору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції