Джамала розвіяла чутки стосовно обранця-шейха і розповіла про гру за своїми правилами у шоу-бізнесі

Артистка зізналася, що має кохану людину.

Представниця України на цьогорічному "Євробаченні" Джамала, яка розпочала репетиції свого виступу у Стокгольмі, поділилася із виданням Viva подробицями особистого життя.

На думку співачки, підтримка близької людини у потрібний момент є надзвичайно важливою.

Джамала для viva_6
viva.ua
Джамала розповіла про своїх подруг

"Як на мене дуже важливо мати сильне плече, особливо в хвилини відчаю, коли здається, що нічого не виходить. Коли вийшов альбом "Подих", я дуже хвилювалася, як його сприймуть слухачі. І під час відбору на "Євробачення" хвилювалася. Взагалі, переживань в житті достатньо. Я не буду вдавати з себе супервумен - не люблю формулювання "сильна жінка", тому що це нісенітниця. Я насправді звичайна дівчина, яка хоче любові і ласки, але при цьому цілеспрямовано займається своєю справою. Робить те, що вміє, і намагається робити це добре. Так що сильне плече, звичайно, у мене є, і це мені дуже допомагає", - зауважила Джамала.

Джамала для viva_5
viva.ua
Зірка розвіяла чутки про власне особисте життя

Зірка розвіяла чутки стосовно власного особистого життя.

"Найбільш неймовірною чуткою було те, що мені все купив тато. Мій тато - проста людина, скромна, яка займається землеробством, вирощує фрукти, причому на рівні домашнього господарства. Їх вистачає, щоб пригостити родичів і надіслати мені, але не більше того. Так що подібне навіть теоретично неможливо. А найбільш шокуючою чуткою є те, що я вийшла заміж за якогось арабського шейха", - поділилася вона.

На думку співачки, у своєму житті вона не дотримується законів шоу-бізнесу у своєму житті, оскільки "грає за власними правилами".

Джамала для viva_4
viva.ua
Джамала живе за своїми правилами у шоу-бізнесі

"Я ходжу на заходи, тільки коли у мене є час і бажання і тільки якщо мене це по-справжньому цікавить. Найбільше люблю музичні фестивалі і тусовки музикантів. Я не підтримую зв'язок практично ні з ким з шоу-бізнесу. Шанобливо до всіх ставлюся, але ми не дружимо, що не зідзвонюємося, що не даруємо один одному подарунки на дні народження. Я не підбудовуюся під масовий смак, не пишу пісні під радіоформат, що не знімаюся у відвертих фотосесіях. Виходить, що граю за власними правилами", - зазначила артистка.

Самобутня артистка ніколи не робила акценту на власному особистому житті у спілкуванні із пресою. Цього разу Джа підкреслила, що має "перевірених" людей, на яких може покластися.

Джамала для viva_2
viva.ua
Артистка дуже цінує підтримку близьких людей

"Є кілька людей, яким я завжди можу зателефонувати, - це мої подруги Гаяне і Сабіна, мій продюсер Ігор Тарнопольський і, звичайно, мій хлопець. Хоча, мені здається, з появою соціальних мереж і месенджерів дзвонити посеред ночі вже не обов'язково. Якщо тобі дуже сумно, ти можеш просто відправити своєму другу сумний смайлик. І можна прекрасно поспілкуватися, необов'язково телефонувати і дихати в трубку. Мені це дуже подобається. Я більше люблю писати, ніж говорити. Іноді так наговорюся за день, що більше не хочу вимовляти ні слова", - ділиться зірка.

Джамала для viva_1
viva.ua
Представниця України на "Євробаченні" розповіла про родину

Джа розповіла і про власних близьких подруг, наголошуючи, що вірить в існування справжньої жіночої дружби.

"Мені здається, вона можлива, але тільки якщо ця дружба почалася в дитинстві. З однією із моїх кращих подруг ми дружимо з п'яти-шести років, з другої - з десяти. Ми постійно спілкуємося, незважаючи на те, що майже всі вони живуть не в Києві. Це дозволяє нам залишатися такими ж близькими, як в дитинстві", - переконує Джамала.

Нагадаємо, стали відомі подробиці номера Джамали для "Євробачення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: