Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала та Остап Ступка прочитали вірш Шевченка німецькою мовою

Українські зірки представили незвичну версію твору "Садок вишневий коло хати".

Вітчизняні селебрітіс, серед котрих Джамала, Саша Кольцова, Остап Ступка, Віктор Бронюк, прочитали "Садок вишневий коло хати" німецькою мовою.

Також у фрагменті постали медійники Анна Панова та Юрій Марченко.

До Українсько-німецького року мов селебріті записали відео із твором Тараса Шевченка.

Вірш знаменитого поета організатори проекту обрали не випадково: цьогоріч виповнилося 170 років від дня його створення.

"Ми запросили зірок продекламувати переклад всесвітньовідомого вірша Тараса Шевченка "Садок вишневий…". У такий спосіб ми хочемо не лише відзначити 170-річний ювілей одного з найпопулярніших українських віршів, але й показати, що німецькою він звучить так само мелодійно, – сказала директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер. – Учасники нашого відеопроекту володіють німецькою мовою на різному рівні. Наприклад, Джамала добре говорить німецькою, а телеведуча Анна Панова та актор Остап Ступка знають лише кілька слів. Але всі герої впоралися з віршем однаково чудово!"

Під час знімань тріумфаторка "Євробачення-2016" порівняла німецьку мову з джазом та розповіла про свій досвід вивчення цієї мови.

"Я почала ходити на курси, аби вступити у Цюрихську консерваторію. Потім почала співати арії Вагнера, зрозуміла, які вони глибокі та чуттєві, і переконалася, що німецька може бути милозвучною", - ствердила артистка.

А Остап Ступка переконаний – зміг би вивчити німецьку за потреби.

"Я переконаний, якщо серйозно візьмуся за це, то точно подужаю. Мені близька мета проекту – ініціювати культурний діалог та заохотити українців різного віку до вивчення мови. В реаліях сьогодення це дуже важливо", - ствердив актор.

Нагадаємо, Джамала представила відзнятий у Португалії кліп, де показала самотність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції