Джамала у річницю депортації кримських татар показала прабабусю, якій присвятила "1944"

Співачка вшанувала пам'ять жертв депортації.

Українська зірка Джамала, яка відповіла на закиди Меладзе у бік журі нацвідбору "Євробачення", вшанувала пам'ять жертв депортації кримських татар.

На сторінці в Instagram співачка виклала фото, де зображена з найріднішими людьми.

Як відомо, на написання пісні "1944", з якою Джамала перемогла на "Євробаченні-2016", артистку надихнула розповідь її прабабусі Назил-хан. Як раніше розповідала зірка, під час насильницької депортації її прабабуся втратила одну зі своїх дочок.

"Дві жінки роду Джемалятдінових (прізвище походить від імені мого прадіда Джемалятдіна) дуже сміливі та сильні. Прабабуся Назил-хан, бабуся Едіє... Неймовірні жінки, які бачили смерть, голод, втрачали близьких, багато працювали, виростили і гідно виховали дітей. Пам'ятаю про ваш біль. Люблю вас вічно! Вічна пам'ять моєму дідусеві та всім загиблим! Пам'ятаємо про трагедію 18 травня 1944 року", - написала в фотоблозі Джамала.

Прабауся Джамали Назил-хан
Прабабуся Джамали

Для перегляду фото гортайте вправо

Чоловік виконавиці Бекір Сулейманов у своєму Instagram також вшанував пам'ять жертв депортації кримських татар.

Чоловік Джамали про депортацію кримських татар

Нагадаємо, сьогодні в четвер, 18 травня, в Україні вшановують пам'ять депортованих кримських татар. 18 травня 1944 року — страшна сторінка в історії кримських татар. На світанку того дня 239 тисяч людей вирвали з домівок і зігнали у вагони. Здебільшого це були діти, жінки та люди похилого віку, адже чоловіки воювали у лавах Червоної армії.

Залиште свій коментар