Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала у рожевій сукні-"зефірці" зняла кліп в маєтку графині Уварової

Побачила світ робота артистки на трек Solo.

Співачка Джамала, яка замилувала світлинами з підрослим сином Еміром-Рахманом, зробила своїм шанувальникам музичний подарунок.

Сьогодні, 22 травня, у світ вийшов кліп зірки на англомовну композицію Solo. Режисером відео виступила Анна Бурячкова, яка раніше працювала над кліпом Джамали The Great Pretender, а також відома своїми роботами для "Океану Ельзи", Pianoбой, "Другої ріки", BRUTTO та інших.

Знімання відбувалися у в маєтку графині Уварової у Києві. За словами Бурячкової, їй хотілося у кліпі сфокусуватися на Джамалі, на її внутрішньому світі.

"Простір, в якому відбувається дія кліпу, символізує кришталеві замки, які ми будуємо, щоб відгородитися від решти світу. Нам здається, що всередині замку ми можемо бути собою і не боятися оцінок і реакцій інших людей. Ось тільки замки ці тендітні й прозорі", - пояснила ідею кліпу режисер.

Своєю чергою Джамала зізналася, що ці знімання їй далися нелегко. Майже увесь час на знімальному майданчику співачка перебувала у прозорому кубі, куди практично не надходило повітря і було гаряче, як у сауні.

Кліп Джамали_4

"Прозорий куб як символ кришталевого замку, в якому ми ховаємося від реальності й інших людей, внутрішній пошук героїні, виражений в трьох різних образах... Знімання були складними. Більшу частину часу я перебувала в закритому скляному кубі, без доступу свіжого повітря, тому було складно не те що рухатися, але і дихати взагалі. Температура там була майже як в сауні. При цьому потрібно було співати і танцювати в досить непростій сукні і з дуже важкими прикрасами", - зізналася співачка.

Кліп Джамали_2
Кліп Джамали_3

Джамала додала, що у відео нема постановника, а всі танці артистки - це імпровізація на знімальному майданчику.

Нагадаємо, що 26 квітня Джамала відсвяткувала "паперове" весілля з чоловіком. Виконавиця поділилася з шанувальниками фото зі свого свята.

Залиште свій коментар

Вибір редакції