Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала відповіла на пропозицію "влади" Криму про зміну громадянства

Зірка поскаржилася, що біля дому її батьків чатують російські журналісти.

Переможниця "Євробачення 2016" Джамала, яка розповіла про спілкування із Лазарєвим на конкурсі, запевнила, що має одне громадянство, змінювати яке не збирається.

Артистка під час своєї прес-конференції відповіла на питання стосовно пропозиції так званого "віце-прем'єра" Криму Георгія Мурадова.

Зазначимо, він підкреслив, що Крим – це батьківщина Джамали, де їй завжди раді, втім "їй залишилося провести невеликі заходи, пов'язані зі зміною громадянства, приїхати на Батьківщину і виступати у себе".

"У мене є одне громадянство. Дякую. Мені це не потрібно", - лаконічно прокоментувала зірка.

Крім того, Джа, батьки якої лишилися жити на півострові, розповіла про реакцію рідних людей на її перемогу.

"Батьки просто плачуть від радості. Вони отримують дуже багато привітань. Біля нашого дому здійснюється справжнє паломництво.З неприємного – під нашим домом сплять журналісти російських каналів, але батьки не дають коментарів. Закривають будинок і йдуть до родичів", - підкреслила співачка.

Переможниця міжнародної музичної першості запевнила, що 18-го травня, у День депортації кримських татар, відвідає Майдан незалежності та Оперний театр, де відбуватимуться відповідні заходи.

Зауважимо, переможна пісня 1944 розповідає саме про трагічну сторінку в історії кримськотатарського народу.

"Я співала не тільки про кримських татар. Переді мною співали веселу пісню. Найскладніше було – не втратити те, чому я тут і налаштуватися. Було складно співати цю пісню серед веселих пісень", - пригадала зірка свої емоції перед виступом.

Нагадаємо, кримські татари шалено вболівали за Джамалу на "Євробаченні" і боялись перемоги окупанта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції