Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки побували на допрем'єрному показі картини Сергія Лозниці.

У середу, 17 жовтня, у кінотеатрі "Оскар" відбувся допрем'єрний показ української драми Сергія Лозниці "Донбас", за участю знімальної групи фільму.

Зауважимо, що цьогоріч картина отримала премію за найкращу режисуру в програмі "Особливий погляд" на Каннському кінофестивалі.

Першими стрічку подивилися Сергій Лозниця, Джамала, Дмитро Шуров, Ольга Шурова, Андрій Хливнюк, Анна Копилова, Ірма Вітовська, Ахтем Сеітаблаєв, Валентина Хамайко, Олімпія Вайтмусташ, Катерина Кістень, Яніна Соколова, Мирослава Ульяніна, Олексій Дівєєв-Церковний, Олена Лавренюк, Іван Пилипець, В'ячеслав Соломка та багато інших.

ВідеоВ український прокат вийшов фільм Сергія Лозниці "Донбас"

Відсьогодні стрічку, яка наступного року може позмагатися за Оскар, показують в усіх містах країни. Українська прем'єра драми, що написана і знята за реальними подіями в окупованих Донецьку і Луганську, пройшла напередодні в столичному кінотеатрі. Представив фільм особисто режисер. 

В український прокат вийшов фільм Сергія Лозниці "Донбас"

На широкі екрани фільм "Донбас" виходить від18 жовтня.

Зауважимо, що українська стрічка "Донбас" увійшла до переліку претендентів на Оскар. Цього року за найкращий іноземний фільм боротимуться 87 країн.

Про фільм:

Тринадцять коротких сюжетів показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу. "Зелені чоловічки" не можуть пригадати назви свого "рідного містечка, тут поруч". Німецького журналіста на блокпосту зустрічають криком "фашиста зловили!". Тут святкують весілля та влаштовують вуличні розправи, експропріюють на благо "республік" машини та гроші, живуть у підвалах, рятуючись від обстрілів. Фільм Сергія Лозниці ставить запитання: де в цьому калейдоскопі проходить межа між правдою і вигадкою?

Залиште свій коментар

Вибір редакції