Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала зізналася, що про її пісню 1944 американський професор пише роботу

Артистка розповіла, звідки черпає натхнення.

В рамках спільного проекту сайту ТСН.uа і майбутньої музичної премії YUNA-2019 ми продовжуємо розповідати нашим читачам про артистів, які виступлять на церемонії вручення нагород.

Так, виконавицею, яка порадує глядачів у залі палацу "Україна" своєю новою англомовною композицією, стала Джамала.

Виконавиця розповіла нам про те, як ставиться до конкурентів, звідки черпає натхнення і поділилася творчими планами на 2019 рік.

Джамала_2

– Розкажіть історію написання пісні, яку ви виконаєте на YUNA-2019.

– На YUNA я виконаю свій новий сингл, який написали американські сонграйтери – Bryan Todd, Vanessa Campagna і Adis Eminic. Брайан працював з цілою низкою відомих виконавців і номінувався на "Греммі". Робота відбувалася паралельно в Штатах і в Україні. Інструментальний супровід записувався в Лос-Анджелесі, а вокали – в Києві. Це був мій перший досвід роботи над музикою на відстані. Я задоволена результатом.

– Ви один з лідерів-переможців за кількістю зібраних статуеток YUNA. Яку номінацію вважаєте найважливішою?

– Для мене всі нагороди YUNA однаково важливі, важко виділити якусь одну. Але якщо ви наполягаєте, я обираю номінацію "Найкращий альбом".

– Яку свою перемогу на YUNA можете назвати найнесподіванішою?

– Найбільш несподіваною була премія у номінації "Найкращий дует" за спільну композицію з моїми улюбленими "ДахаБраха" –"Заманили". Пісня народилася під час джему, ми писали її для себе, just for fun, як говориться. Звичайно, отримати нагороду все одно було дуже приємно.

– Як ставитеся до конкурентів?

– Мені не подобається термін "конкуренти", коли ми говоримо про колег-артистів. В Україні поки ще недостатньо багато артистів, щоб можна було говорити про справжню конкуренцію. Всі можуть знайти свого слухача і посісти своє місце на сцені. Я завжди вітаю колег з виходами нових альбомів і кліпів, часто ходжу до них на концерти. Мені хочеться, щоб у нас розвивалося музичне ком'юніті, було більше різних колаборацій. Ось, до речі, зовсім нещодавно я взяла участь у записі чудової хіп-хоп-колядки "Добрий вечір" разом з LAUD, YARMAK, Alina Pash, MC Fame і ще парочкою крутих хлопців.

– Чи мотивують вас програші або, навпаки, опускаються руки?

– Знаєте вислів "Митця образити може кожен"? Це істинна правда, всі артисти дуже уразливі, важко сприймають, якщо їх творчість не оцінили, не зрозуміли. Якщо щось йде не так, як я хотіла б, я черпаю натхнення з інших джерел. Ось буквально днями нам написала американський професор з етно-музиковедення, яка пише роботу про пісню "1944". Виявляється, в Берклі є і таке. Такі речі мене особисто неймовірно надихають.

Джамала_3

– Як святкуєте творчі перемоги?

– Як правило, я їх не святкую особливо. Тихенько радію і їду додому до сім'ї.

– Рік тільки розпочався, які творчі плани в вашому 2019?

– Творчі плани на будь-який рік завжди включають написання нової музики. Цього року я навіть планую влаштувати сесію з написання нових пісень де-небудь на іншому кінці Землі. Нового альбому поки не обіцяю, але якісь релізи будуть обов'язково, ми вже їх готуємо. І, звичайно, буде тур містами України.

Нагадаємо, що раніше ми розповіли про те, що музикант Сергій Бабкін виступить на YUNA-2019 із вражаючим номером. Артист також повідав про самокритику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції