Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала зізналася, що її рідних переслідують російські журналісти

Співачка розповіла, як від журналістів постраждали її батьки, які живуть в окупованому Криму.

Українська співачка Джамала, яка нещодавно поділилась своїми переживаннями під час процедури обрізання її сину, наразі зізналася, що її рідних переслідують російські ЗМІ.

Виконавиця зауважила, що її батьки, які живуть у Криму, - досить довірливі люди, з якими колись стався не дуже приємний випадок.

"Одного разу вони впустили до себе в будинок гостей, не знаючи, що це журналісти. Вони просто попросилися зняти кімнату як пара, сказали, що подорожують по Криму. А самі записували на диктофон те, що говорили мої батьки, а потім видали дуже неприємний матеріал", - пригадала співачка.

Про це артистка розповіла у ексклюзивному інтерв’ю виданню РБК-Styler.

Також переможниця "Євробачення-2016" зазначила, що її рідних, які живуть у Москві, переслідували російські журналісти.

"Знайшли мого двоюрідного брата в Москві. Бігали за ним по парку, коли він гуляв з дитиною. Хотіли, щоб він підтвердив, що він такий же "бандерівець", як і я. І у нього почалися після цього проблеми з роботою", - повідомила співачка.

Джамала зауважила, що у неї була думка через цькування перевезти своїх батьків до Києва, але вони відмовилися.

"Вони так довго і так важко поверталися до Криму, що мені навіть соромно їм говорити про переїзд. Я добре їх розумію. Це немов відірвати від себе щось конче потрібне, дуже важливе", - додала виконавиця.

Варто зауважити, що сама Джамала останнього разу була вдома 2013 року, а з моменту анексії Криму жодного разу там не з'являлась.

Нагадаємо, нещодавно Джамала розповіла, як її цькували в дитинстві та називали "задротом".

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції