Джамалі заборонили йти на червону доріжку: піар-директор зірки розкритикував відкриття "Євробачення-2017"

Денис Козловський розповів про недоліки процесу.

Сьомого травня у Києві відкрили "Євробачення-2017" церемонією із найдовшою червоною доріжкою.

Втім, не усім це дійство прийшлося до вподоби: піарник та продюсер тріумфаторки минулорічного конкурсу Джамали вказали на його недоліки.

Так, за словами Дениса Козловського, артистку не пустили на червоний хідник.

"Євробачення" в Україні можна вважати відкритим! Для зацікавлених процесом кілька цікавих фактів. Джамалі заборонили йти на червону доріжку. Дивно, чи не так, що переможцю попереднього року, яка привезла "Євробачення" до України, забороняють там з'являтися. В результаті не сфотографувався там тільки ледачий. До речі, в Стокгольмі Монс Зелмерлєв зустрічав всі делегації саме на червоній доріжці. "Такий регламент нашого конкурсу", - пояснив режисер червоної доріжки в Україні. Ми дуже поважаємо правила, тому послухалися і не пішли", - стверджує він.

При цьому команді зірки подзвонили у ніч проти відкриття із доволі екстравагантною пропозицією: полетіти туди гвинтокрилом.

"У ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства, яке, мабуть, освоює бюджет Євробачення, і нам запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті. На запитання "Навіщо нам летіти на вертольоті?" була відповідь, що так потрібно для іміджу України. Мало того, що незрозуміло, як цей політ міг прикрасити імідж країни, з'ясувалося, що жодних дозволів на польоти над Києвом не видавалося, і жодна з відповідальних служб ні в курсі. Тобто нам запропонували пролетіти над закритою для польотів столицею і несанкціоновано приземлитися на даху будівлі, де відбувається режимний захід, на якому виступає дружина Президента України", - наголосив Денис на своїй сторінці у соцмережі, додавши що із входом до Євроклубу також виникли проблеми.

"Коли ми все-таки потрапили всередину КВЦ "Парковий", ні бейдж продюсера, ні бейдж Джамали на вхідних турнікетах не працювали. Бейдж - це взагалі окрема історія. Всій команді переможця "Євробачення-2016" видали мінімальний допуск. PR-директор, наприклад, не має доступу до прес-центру. Тільки зі спеціальним супровідником.

На церемонії відкриття не було ні прес-волу, ні зони для фотографів і журналістів, ні, власне, більшості делегацій. Було схоже, що в "Парковому" відбуваються дві паралельні вечірки. На одній люди випивають і базікають, між ними ходять аніматори з естрадно-циркового училища, а на інший в абсолютно порожньому темному залі оркестр народних інструментів, національний оркестр, грає на бандурах та цимбалах хіти Євробачення", - продовжує свою розповідь Козловський.

При цьому, згідно із розповіддю Дениса, подальша закрита вечірка також мала недоліки.

"Із запізненням у півгодини церемонію вирішили почати. Як повідомити про це людям в чергах за їжею і напоями, ніхто не продумав. Не було ні плазм, ні спікерів, за якими можна було б дізнатися, що церемонія почалася. Оркестр зігнали зі сцени, музиканти вишикувалися з боків, між пюпітрами і стільцями протиснулись ведучі і тихенько оголосили, що ми починаємо. Їх було погано чутно навіть в залі, де відбувалася протокольна частина, а на веранді КВЦ Парковий, де перебувала основна частина публіки, про те, що відбувається паралельно урочистому відкриттю ніхто не здогадувався.

Дружина Президента, мер Києва, головний бос Євробачення і переможець ESC 2016 по черзі змінили один одного на сцені, кожен сам проклав собі стежку між реквізитом оркестру, яким була заставлена сцена. Кожен сказав вітальну промову англійською, звернену до делегацій 42 країн. У залі в цей момент перебувало людей 30 - 40. В основному, співробітники мерії, держохорона, а також віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко та керівник Першого Національного Павло Грицак.

До моменту, коли ми вже виходили з КВЦ "Парковий", велика частина делегацій ще не встигла зібратися на завершення офіційної церемонії. Ми зіткнулися зі знайомим фотографом в дверях. "Де ж ви всі були?"- запитали ми. "Чекали на шатл з червоної доріжки", - відповів він і вирушив всередину слухати виступ Олега Скрипки та Руслани в супроводі оркестру народних інструментів", - завершив свою розповідь піар-директор тріумфаторки "Євробачення-2016".

До слова, переможниці "Євробачення-2004" Руслани на червоному хіднику не було. Зірка також не співала у КВЦ "Парковий", хоча у тексті від продюсера та піарника Джамали зазначено "…відправився всередину слухати виступ Олега Скрипки та Руслани в супроводі оркестра народних інструментів". 

Тріумфаторка "Євробачення-2016" Джамала була однією зі спеціальних гостей церемонії відкриття пісенного конкурсу. Зірка постала перед глядачами у КВЦ "Парковий", де відбувається офіційна церемонія відкриття музичного змагання у розкішній вишитій сукні. Артистка привітала присутніх та наголосила, що рада бачити гостей "Євробачення" в Україні. Вона додала, що тепер європейці ще ближче можуть познайомитися із нашою культурою. 

Нагадаємо, супервайзер "Євробачення-2017" Сергій Проскурня у розмові із ТСН.ua пояснив, чому Джамали не було на червоному хіднику конкурсу.

Залиште свій коментар