Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Нью-Йорку минув знаменитий Бал Інституту костюму.

У ніч проти 7 травня в нью-йоркському музеї Метрополітен-опера відбувся щорічний Бал Інституту костюма (Met Gala-2019), куди сімейство Кардашян-Дженнер завітало майже у повному складі.

Величезна кількість зірок відвідала захід та вразила всіх своїм вбранням. У цьому році темою балу стала "Кемп: Нотатки про моду". Поняття "Кемп" пояснила ще 1964 році Сьюзан Зонтаг в своєму есе "Нотатки про кемпи": за її словами, "кемп" - це любов до гротеску і театральності.

Не дивно, що знаменитості, щоб повністю відповідати темі заходу, намагалися максимально відобразити її у своїх вбраннях.

Цьогоріч  своїми вбраннями приголомшили співачки Селін Діон, Дженніфер Лопес та Кеті Перрі, яка з'явилася у сукні-люстрі.

Met Gala-2019_14
Associated Press
Кеті Перрі

Також не зрадив собі і епатажний актор Езра Міллер. Зірка "Фантастичних звірів" приголомшив своїм мейкапом. На його обличчі було зображено, окрім його очей, ще п'ять. 

Met Gala-2019_30
Associated Press
Езра Міллер

Втім, справжньою родзинкою заходу модні експерти назвали  Леді Гагу. Епатажна зірка тричі змінила вбрання перед фотографами - від рожевої сукні до білизни.

Вразив глядачів і оскароносний Джаред Лето - на доріжку вийшов з копією власної голови. 

ВідеоMet Gala 2019: чим вражали світові зірки на щорічному Балу Інституту костюмів

У Нью-Йорку відбувся знаменитий Бал Інституту костюмів музею Метрополітен. Щороку участь у заході беруть лише обрані зірки в епатажних вбраннях. Хто саме зі світових зірок завітав на Met Gala та чим вражали знаменитості –  у сюжеті.

Met Gala 2019: чим вражали світові зірки на щорічному Балу Інституту костюмів

Залиште свій коментар

Вибір редакції