Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джастін Бібер прокоментував несподівані звинувачення у секс-домаганнях

Джастін Бібер прокоментував несподівані звинувачення у секс-домаганнях

Співак спростував заяву анонімних жінок.

Відомий канадійський співак Джастін Бібер відповів на звинувачення у сексуальних домаганнях, які з'явилися днями у Мережі.

Так, спочатку невідома жінка з ніком Daniel з анонімного облікового запису у Twitter, який наразі видалений, заявила, що стала жертвою домагань виконавця 9 березня 2014 року.

Я і двоє моїх друзів почули, що Скутер Браун проведе концерт в Остіні, штат Техас. Пізніше того ж вечора, на подив публіки, Джастін Бібер з'явився в тому барі і виконав кілька пісень. Потім людина запропонувала нам з друзями зустрітися з Джастіном. Звичайно, ми погодилися ... Джастін підійшов до нас, ми сфотографувалися, побалакали 20 хвилин, і він запросив нас в готель Four Seasons. Ми знову погодилися. Друг Бібера привів моїх приятелів в кімнату, а мене в іншу ... Джастін умовив мене нікому нічого не розповідати, інакше у мене можуть бути проблеми з законом ... Потім він запропонував мені лягти з ним на ліжко ... і спробував поцілувати мене
йшлося у заяві жінки

Майже одразу до звинувачень Daniel приєдналася інша дівчина Kadi, яка також повідомила про домагання Бібера 2015, які відбулися нібито 2015 року.

Я вірю Даніель. Я теж була жертвою сексуальної агресії Джастіна Бібера 
зауважила дівчнина

Сам Джастін, своєю чергою не став мовчати та відповів на звинувачення у своєму акаунті у Twitter. За його словами, він дійсно 2014 року був в Остіні н концерті, але у готелі Four Seasons не з'являвся, оскільки був зі своїю тодішньою дівчиною Селеною Гомес.

За останні 24 години в Twitter з'явився новий пост з історією, як я став учасником зґвалтування 9 березня 2014 року в Остіні, штат Техас, в готелі Four Seasons. Я хочу внести ясність. У цій історії немає ні краплі правди. Насправді я ніколи не був там. Як стверджує ця жінка, я дійсно здивував людей, коли з'явився в Остіні на фестивалі SXSW і заспівав кілька пісень. Але чого не знала ця жінка, так це того, що я був присутній там зі своєю колишньою дівчиною Селеною Гомес
заявив артист

Також у наступних своїх постах Бібер зазначив, що разом з Гомес і друзями 9 березня вони зупинилися в апартаментах, а 10 березня - в готелі Westin, оскільки були проблеми з бронюванням готелю LÀ Quinta. Він навіть надав квитанції про бронювання.

За словами артиста наразі він співпрацює з соцмережею і владою, щоб захистити свої інтереси.

Будь-яке звинувачення в сексуальних злочинах вимагає серйозного ставлення - тому я просто повинен був відповісти. Ця історія була фактично неможлива, і тепер я працюю з Twitter і владою, щоб законним шляхом захистити свої інтереси
підсумував виконавець

Нагадаємо, днями відомого американського актора Енсела Елгорта також користувачка у Twitter звинуватила у згвалтуванні, зауваживши що під час інциденту їй було тільки 17 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції