Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джастін Тімберлейк зупинив своє шоу заради вагітної фанатки

Співак зі сцени оголосив, коли народиться дитина шанувальниці.

Відомий співак Джастін Тімберлейк, який днями під час свого виступу вихопив із рук фана телефон, знову здивував поведінкою під час власного шоу.

Цього разу 37-річний виконавець зупинив концерт у Детройті заради вагітної шанувальниці.

Суперзірка побачив табличку з проханням оголосити про вагітність в руках у своєї фанатки Дарселл Бакстрессер, що стояла в першому ряді фан-зони.

"Я повинен зупинити шоу на хвилинку", - сказав Тімберлейк натовпу фанів.

Виконавець, недовго думаючи, взяв до рук аркуша, уточнив, як представити майбутню маму, і з радістю заявив зі сцени про появу малюка.

"Малюк Бакстрессер народиться 1 листопада 2018 года", - промовив зі сцени Джастін.

This was the most amazing, magical, unforgettable moment I have ever had in my life!!! My first love to announce my pregnancy was crazy!!! A truly special memory I will forever cherish!! Thank you!! ❤️ Justin Timberlake The Tennessee Kids #BabyBax #BestPregnancyAnnouncementEver #NoOneCanTopThat #JTisTheBest #MOTW #JustinTimberlake #ILoveHim #WorthEveryPenny

Опубликовано Darcell Baxtresser 3 апреля 2018 г.

Це була мрія для майбутньої мами, яка повідомила, що Тімберлейк був її "першим коханням".

"Це був найбільш дивовижний, магічний, незабутній момент, який коли-небудь був у моєму житті. Моя перша любов оголосила про мою вагітність. Це, по-справжньому особлива пам'ять, якою я буду вічно дорожити. Дякую" - написала вона на своїй сторінці в Facebook після публікації відео.

Нагадаємо, нещодавно Джастін Тімберлейк представив нову відеороботу, у якій вперше зняв свою дружину-акторку Джессіку Біл.

Залиште свій коментар

Вибір редакції