Дженна Д’юенн офіційно розлучається з Ченнінгом Татумом та вимагає від нього матеріальної підтримки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пара офіційно подала документи на розлучення в районному суді Лос-Анджелеса.

Американська акторка Дженна Д’юенн майже через сім місяців після повідомлення про розставання з чоловіком, актором Ченнінгом Татумом, офіційно подала на розлучення у районному суді Лос-Анджелеса.

Про це повідомляє портал TMZ.

Як причини розлучення Д’юенн вказала непримиренні протиріччя.

Цікаво, що позов про розлучення був поданий адвокаткою Самантою Спектор, яка раніше представляла інтереси акторки Ембер Герд у процесі її розлучення з Джонні Деппом.

Дженна у своєму позові просить про спільну з чоловіком опіку над їхньою 5-річною дочкою Еверлі, а також про призначення їй грошового утримання після розлучення. Підставою для подібного прохання, ймовірно, є різниця в доходах зірок: за деякими даними, стан Ченнінга оцінюється в 50 мільйонів доларів, а Дженни - в 20 мільйонів доларів.

Своєю чергою, Ченнінг Татум також хоче спільної опіки над дочкою, проте просить суд позбавити його від сплати аліментів.

Однак, судові справи не заважають колишньому подружжю влаштовувати своє особисте життя - як у Дженни, так і у Ченнінг вже з'явилися нові обранці. Подейкують, що Дженна була помічена у компанії з таємничим незнайомцем на вечірці з нагоди Геловіну. Джерела, близькі до зірки, зізналися, що вона закохана і дуже щаслива.

Татум також не думає сумувати після подачі заяви на розлучення. За версією ЗМІ актор зустрічається з британською співачкою Джессі Джей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції