Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Дженніфер Еністон та Джастін Теру не були офіційно одружені – ЗМІ

У судах Лос-Анджелеса не знайшли документи, які підтверджують зареєстрований шлюб Еністон з Теру.

Американська акторка Дженніфер Еністон, яка днями приголомшила новиною про розлучення з чоловіком Джастіном Теру, ймовірно і не була з ним одружена.

У 2015 році у ЗМІ з’явилась інформація про одруження голлівудської пари, яке минуло в розкішному заміському будинку у Лос-Анджелесі.

Відомо, що Дженніфер та Джастін провели своє свято надзвичайно таємно і світлини, які опубліковувались, були зроблені з висоти, тому чітко роздивитись церемонію весілля було неможливо.

Портал TMZ провів власне розслідування і перевірив записи про зареєстровані шлюби у судах Лос-Анджелеса, починаючи з 2010 року. В результаті пошуків виявилось, що інформації про оформлення шлюбу Еністон з Теру немає. Навіть конфіденційного дозволу на шлюб, який існує в округах США також пара не отримувала.

Дозвіл на шлюб теоретично пара могла оформити у будь-якому окрузі штату Каліфорнія, але як повідомляють деякі "джерела", наближені до Еністон, то юридично шлюб, все-таки, не був зареєстрований.

Також співробітники порталу спілкувалися з багатьма адвокатами з розлучень і виявили, що ні з ким із них досі не зв’язувалися Дженніфер та Джастін.

Нагадаємо, стало відомо що голлівудська акторка виставила на продаж маєток, у якому ніби-то минула церемонія весілля 2 роки тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції