Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джей Зі вперше публічно зізнався у зрадах Бейонсе і розповів, як вони ледь не розлучилися

Виконавець дав відверте інтерв’ю.

Зіркове подружжя Бейонсе та Джей Зі щасливі разом, виховують трьох спільних дітей і вважаються найміцнішою знаменитою парою.

Та декілька років тому шлюб знаменитостей ледь не тріснув по швах. А все через зради Джей Зі. Про це репер вперше заговорив публічно в інтерв’ю виданню The New York Times.

"Іноді доводиться виживати. І коли ти переходиш в такий жорсткий режим, то і починаєш поводитися відповідно. Доводиться глушити всі емоції. Навіть з жінками ти залишаєшся емоційно закритим, ви не можете знайти спільну мову... У моєму випадку все набагато серйозніше. І от звідси це і вилазить: невірність", - сказав Джей Зі.

Бейонсе та Джей Зі
Getty Images
Джей Зі та Бейонсе

Репер поділився, що це був доволі непростий період у його житті. Справа могла дійти до розлучення.

"Багато людей просто йде. Рівень розлучень такий високий, тому що більшість людей просто не бачать себе з боку", - впевнений артист.

За його словами, впоратися з депресією допомогла творчість. Як відомо, у альбомі Lemonade Бейонсе підняла тему зрад чоловіка. Платівка Джей Зі 4:44 також була сповнена одкровень.

"Під час урагану найбезпечніше місце перебувати в його центрі. Так що найкраще місце просто посеред болю. Тут-то ми і сиділи. Так, було некомфортно і у нас було багато розмов. Найважча річ у світі - бачити на чиємусь обличчі біль, причиною якої став ти. Доводиться розбиратися з собою", - підсумував Джей Зі.

Бейонсе та Джей Зі _8
vk.com/beyoncehive
Джей Зі та Бейонсе

Нагадаємо, у жовтні Бейонсе та Джей Зі вперше заскочили з маленькими двійнятами на людях. Родину побачили на вертолітному майданчику у Нью-Йорку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції