Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джоді Фостер згадала, як продюсер просив її роздягнутися у 14 років

За дівчинку тоді заступився агент.

Відома актриса Джоді Фостер підхопила хвилю секс-скандалу у Голлівуді і поділилася своїм досвідом про непристойну поведінку продюсера.

54-річна зірка дала інтерв'ю і знялася у фотосесії для журналу Harper's Bazaar. У розмові з журналістом вона підняла тему ґендерної упередженості в кіноіндустрії. Ще раніше жінка поділилася своєю історією.

Виявляється, 40 років тому до тоді ще 14-річної Джоді чіплявся продюсер.

ВідеоАктор Кевін Спейсі заявив про гомосексуальність після звинувачення у домаганнях

"Мій продюсер зателефонував другу  у вихідні, коли я залишилась у того в гостях, і зробив вигляд, що у нас призначена зустріч, про яку я забула. Моя мама тоді поїхала. Він змусив мене зустрітися з ним, а потім попросив мене зняти піджак і одяг, щоб міг побачити моє тіло. Після цього мій агент підійшов до нього і вдарив його в обличчя", - стверджує зірка.

Фостер за своїми переконаннями не знімає кіно про жінок.

 Джоді Фостер harpers bazaar_2
harpersbazaar.com
Джоді Фостер

"Я ніколи не знімала фільми про жінок. І не знімалася в картинах, які були створені очима жінок. Вже близько 20 років я читаю сценарії про те, як жінки були зґвалтовані або піддалися насильству в дитинстві", - говорить Джоді.

На думку артистки, такі сценарії позбавлені витонченості і можливості для демонстрації глибини особистості героїні.

Нагадаємо, новим фігурантом секс-скандалу в Голлівуді став Дастін Гоффман. Вже дві жінки звинуватили 80-річного актора в домаганнях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції