Джолі відповіла на звинувачення фанів в "експлуатації" дітей на кастингу в Камбоджі

Мережу обурило нещодавнє інтерв'ю Анджеліни.

Голлівудська акторка та режисер Анджеліна Джолі у нещодавньому інтерв'ю для Vanity Fair розповіла про кастинг на фільм "Спершу вони вбили мого батька".

У Мережі розповсюдилася інформація про те, що під час відбору з дітьми-учасниками зіграли жорстокий жарт.

Видання написало, що під час кастингу використовувалася гра, під час котрої бідні діти брали гроші зі столу, а потім їх у них забирали.

Режисер шукала дітей, "котрі зазнали негараздів". Суть була в тому, щоб малюки пояснили, чому брали гроші зі столу.

"Срей Моч (дівчинка стала виконавицею головної ролі) була єдиною дитиною, яка дивилася на гроші дуже, дуже довго", - прокоментувала Джолі журналу.

Анджеліна Джолі та Срей Моч _2
Getty Images
Джолі та виконавиця головної ролі в її фільмі Срей Моч

"Коли її змусили їх віддати, її переповнили емоції. Коли потім її запитали, для чого їй гроші, вона сказала, що її дідусь помер, і в них не вистачає грошей на похорон", - згадала акторка.

Такі слова обурили юзерів Мережі, котрі звинуватили Джолі в "експлуатації дітей". В офіційному зверненні акторка назвала такі коментарі "неправдивими і сумними", пише ВВС.

"Мені прикро, що уявна імпровізаційна вправа, яка відбиває одну зі сцен фільму, подається так, ніби це був реальний сценарій", - додала акторка.

"Мета цього фільму - привернути увагу до жахів, з якими стикаються діти на війні, і допомогти тим, хто хоче їх захистити. Було вжито всіх заходів, аби забезпечити комфорт, добробут і безпеку дітей, причетних до фільму, - починаючи від стадії прослуховувань і донині", - підсумовано в заяві артистки.

Нагадаємо, режисерський дебют Анджеліни Джолі "Спочатку вони вбили мого батька" є екранізацією автобіографічної історії камбоджійської письменниці і правозахисниці Лунг Анг. Творіння Джолі висвітлює жорстокі події, які сталися під час правління партії Червоних кхмерів у 1970-ті. 

Залиште свій коментар