Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джон Малкович зізнався, що у 19-річному віці став жертвою домагань 50-річного вчителя

Джон Малкович зізнався, що у 19-річному віці став жертвою домагань 50-річного вчителя

Актор пригадав неприємний інцидент зі своєї юності.

Відомий американський актор Джон Малкович розповів про інцидент з домаганнями, який стався у його юності.

66-річна зірка, який не так давно відвідував Україну, зізнався, що у 19-річному віці до нього чіплявся його 50-річний викладач.

"Коли я був зовсім молодий і вчився в театральній школі, на моєму відділенні був один професор, який надавав неприємні мені знаки уваги. Мені було 19 років, а йому 50. Мені дуже пощастило, я сказав йому, що не схвалюю цього і все припинилося. І це була людина, яку я до цього поважав і дуже любив як вчителя. Але життя після цього продовжилося. Правда, я поміняв школу, але зовсім не через це", - передає слова актора видання The Guardian.

Джон Малкович
Associated Press

Однак за словами Малковича, інцидент, що з ним стався, не варто порівнювати з тим, що пережили сотні жінок, які постраждали від домагань Гарві Вайнштейна.

"Ситуація з Вайнштейном зовсім інша. Вона поширювалася на всю індустрію: це було жахливо для жінок, але це також підривало саму ідею роботи ... Це жахливо, коли чиясь кар'єра залежить від того, яку сексуальну послугу вони можуть надати в обмін на роботу", - зауважив Джон.

Актор додав, що не бачив в цьому персонажі особливої симпатії і був здивований, що його все ж таки засудили до 23 років ув'язнення.

"Я був здивований, що він взагалі дійшов до лави підсудних. Всі були впевнені, що він вийде сухим з води і навіть не потрапить до в'язниці", - заявив Малкович.

Нагадаємо, два роки тому Петро Порошенко, який був президентом України нагородив Джона Малковича Орденом “За заслуги” III ступеня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції