Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джонні Депп нарешті завершив скандальну судову тяганину на 25 мільйонів доларів

Актор і його колишні менеджери нарешті прийшли до якоїсь згоди.

Голлівудському актору та музиканту Джонні Деппу, справу якого на 25 мільйонів доларів суд відмовився розглядати, нарешті вдалося врегулювати конфлікт зі своїми менеджерами. 

Актор і його колишні фінансові менеджери закінчили сперечатися через витрати голлівудської зірки і дійшли згоди.

"Джонні Депп радий, що він і The Management Group досяг угоди. Позов, поданий ним проти TMG, став доказом того, що Депп має намір робити рішучі дії для захисту своєї репутації, інтересів сім'ї та кар'єри,", - повідомив представник актора в заяві, яку випустило видання Variety.

Про умови цієї угоди і про те, хто в підсумку кому заплатив і яку саме суму, наразі нічого не відомо.

За словами представника кінозірки, Джонні радий, що тепер може сконцентрувати всю увагу на роботі: другому етапі концертного туру Hollywood Vampires і новому фільмі.

Правда, адвокат актора промовчав про нову судову тяганину, яка загрожує його клієнту. Минулого тижня член знімальної групи фільму "Місто брехні" (City of Lies) Грегг Брукс звинуватив актора в нападі і подав на нього в суд.

Нагадаємо, скандал з звинуваченнями компанії TMG розгорівся в січні 2017 року, коли актор подав до суду на представників The Management Group, звинувативши їх в шахрайстві. Джонні запевняв: агенти неправильно витрачали його кошти і тепер зобов'язані повернути йому 25 мільйонів доларів. У відповідь на таку заяву менеджери зірки розповіли про його розкішний спосіб життя.

Вибір редакції