Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джонні Депп одружується з 20-річною росіянкою – ЗМІ

Подейкують, що дівчина перебралася до маєтку актора у Лос-Анджелесі.

Голлівудський актор Джонні Депп попри активне з'ясовування стосунків з екс-дружиною Ембер Герд, встигає будувати особисте життя.

Ба більше того, подейкують, що 55-річна зірка "Піратів Карибського моря" планує вже й одружитися. Майбутньою місіс Депп може стати 20-річна танцівниця го-го з Росії Поліна Глен. Саме з нею Деппа заскочили за пристрасними поцілунками у лютому цього року.

Ширяться чутки, що Поліна декілька місяців тому переїхала до коханого до Лос-Анджелеса, пише DailyMail. Дівчина народилася в Санкт-Петербурзі, а останні два роки мешкає у США, де розвиває свою танцювальну кар'єру.

Наречена Джонні Деппа_2
instagram.com/polinaglen
Поліна Глен

Доля звела закоханих на вечірці у Лос-Анджелесі. Щоправда, тоді Поліна не впізнала Деппа.

"Коли він підійшов до неї познайомитися на вечірці, Поліна його не впізнала. А коли зрозуміла, хто він такий, була дуже здивована. Її часто запрошують на вечірки, під час яких чоловіки западають на неї. Вона хороша танцівниця і гаряча штучка", - поділилася подруга дівчини.

Наречена Джонні Деппа_1
instagram.com/polinaglen
Поліна Глен

Вона також додала, що Джонні Депп має намір поїхати до Росії та познайомитися з родиною Поліни і попросити її руки у батьків.

Нагадаємо, тим часом екс-дружина Джонні Деппа Ембер Герд продовжує звинувачувати актора в тому, що він її бив. Так от днями вона показала, як Депп розгромив її гардеробну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції