Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джонні Депп відмовився виплатити екс-дружині обіцяні гроші через її балакучість

На думку актора, Ембер Херд порушила один з пунктів договору під час розлучення.

Голлівудське екс-подружжя Джонні Депп та Ембер Херд, хоч вже нарешті офіційно розлучилося, однак продовжує з'ясовувати стосунки.

Так, Депп відмовився виплачувати обіцяні Херд 6,8 мільйона доларів, які та публічно пообіцяла віддати на благодійність. Причиною такого рішення Джонні послугувало нещодавнє есе Ембер про насильство у родині, пише DailyMail.

На думку юристів актора, своїм листом Херд порушила один з пунктів угоди про розлучення, а саме дотримання конфіденційності і ніде не згадувати ім'я Джонні Деппа.

Щоправда, акторка й не вказувала імені колишнього благовірного, однак здогадатися, про кого йдеться, не важко.

Однак й Херд здаватися не збирається. Її юристи вже направили до суду Лос-Анджелеса документи, у яких сказано, що Депп і сам не дотримується умов договору. Мовляв, досі не оплачує юридичні послуги, не повідомляє Херд дату і час для обговорення розділу основної нерухомості, не передає їй автомобіль Range Rover.

Нагадаємо, що днями Ембер Херд написала листа про домашнє насильство.

"Ви не одні, - писала вона. - Ви можете страждати на самоті за зачиненими дверима, але все одно не одні. Я хочу нагадати, що ви сильні, і ця сила множиться на число жінок, які відчувають те ж саме. Ця думка дозволила мені зламати двері, за якими я одного разу опинилася".

Залиште свій коментар

Вибір редакції