Дзідзьо натякнув на брехню з боку дружини: "Прикрилась чистотою підлість"

Дзідзьо натякнув на брехню з боку дружини: "Прикрилась чистотою підлість"

instagram.com/dzidzio

Музикант опублікував відповідну авторську поезію.

Тема розлучення Дзідзьо з дружиною Ярославою, більш відомою як SLAVIA, з кожним днем набирає оберти.

Так, після інтерв'ю артистки Славі Дьоміну в його авторській програмі Слава+, в якому вона прокоментувала, чи зраджував її чоловік і поділилася деякими подробицями їхніх стосунків, сам Дзідзьо опублікував оригінальний пост.

У своєму Instagram артист опублікував поетичний допис, в якому написав те, що ділитися подробицями життя на публіці - це підло. І натякнув на брехню з боку дружини.

Цікаво, що свій допис Михайло (Дзідзьо) супроводив знімком, на якому зображений з кайданками та ланцюгом у лісі.

instagram.com/dzidzio

"Прикрилась чистотою підлість. І вилізла на слуп. Завила на весь світ жалійка, Так неприємно пахне бруд. Собаки брешуть, вітер носить, А я тихесенько мовчу. Нікому правди не розкажу, Бо правда - гірша за брехню...

наисав артист

Допис нікого з шанувальників артиста не залишив байдужим. Вони у коментарях активно почали його підтримувати і виказувати невдоволення діями SLAVIA.

  • Сподіваюся, що все у вас налагодитися, таке вже те життя.... Тримайтесь!
  • Все мине....і це також! Тримайтеся!
  • Вважаю вас достойним чоловіком і тому вірю, що ваше мовчання буде красномовніше ніж чійсь голос. Розумні люди відчувають фальш.

Підтримав Дзідзьо і його товариш та колега за сценою Олександр Пономарьов

"Важке випробування в твоєму житті , Михайле ! Нехай Боженька допоможе пройти тобі його достойно!", - написав у кометарі Олександр.

Нагадаємо, не так давно SLAVIA  поділилася, що не знала про те, що екскоханий одноосібно оголосить про їхнє розлучення. За словами артистки, вона не знала, що Михайло розкаже про це привселюдно, він її не попередив, тож Слава дізналася про це з преси.