Дзідзьо після побиття у Києві потрапив до лікарні та каже, що може втратити слух

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак скасовує концерти та виступи на корпоративах.

Відомий український співак Дзідзьо (Михайло Хома) заявив про те, що його госпіталізували після вчорашнього нападу у Києві і він почувається гірше.

Музикант озвучив свою версію інциденту і розповів, що на нього напали близько восьми бандитів  неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим. Останній, на думку Дідзьо, перебуває у злочинній змові з Олегом Турком – колишнім учасником гурту.

"Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я перебуваю у лікарні і змушений буду провести тут всі новорічні свята", - написав Хома.

Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя...

Опубліковано Михайлом Хомою Субота, 29 грудня 2018 р.

Він додав, що разом із командою змушений скасувати всі заплановані концерти принаймні на місяць уперед. Скасовані будуть і виступи на новорічних корпоративах.

"Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити", - підсумував Дзідзьо.

Як повідомлялося раніше, Дзідзьо заявив, що його вдарили на порозі радіостанції у Києві. Музикант упізнав одного з нападників - ним він називає Михайла Мішкова, власника частки компанії Дзідзьо. Мовляв, той і раніше погрожував його програмному директору. Сам Мішков звинувачення відкидає і божиться, що нікого не бив. 

ВідеоПобиття Дзідзьо: хто і чому підняв руку на популярного співака

Відомому співаку Дзідзьо близько полудня на порозі радіостанції перекрили шлях восьмеро чоловіків і нанесли два удари по обличчю. Принаймні так заявив сам Михайло Хома. Однак ТСН вдалося знайти і тих, хто нападав. Їхня версія протилежна, а сам конфлікт виник через великі гроші і право управляти концертною діяльністю співака. 

Побиття Дзідзьо: хто і чому підняв руку на популярного співака 

Залиште свій коментар

Вибір редакції