Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист за кіношною традицією розбив тарілку, що символізує початок знімального процесу.

Команда DZIDZIOFILM на чолі з Михайлом Хомою (Дзідзьо) розпочала роботу над зніманням нової комедії "DZIDZIO Перший раз".

За кіношною традицією, Дзідзьо розбив тарілку на зніманнях нової картини, що символізує початок знімального процесу.

Знімання повнометражної комедії "DZIDZIO Перший раз" розпочалися у Львівській області і більшість сцен для фільму зніматимуть там, де Дзідзьо провів своє дитинство: у селі Бортники Жидачівського району.

Окрім того, багато сцен зніматимуть на території старої вілли початку ХХ століття князя Євгеніуша Любомирського, нинішньої Ходорівської міської лікарні, де й народився Михайло Хома.

Унікальним місцем роботи творчої групи є і найстаріший цукровий завод у Ходорові, який свого часу був найбільшим у Галичині та низку інших цікавих і ніби позачасових локацій.

В якому образі цього разу постане головний герой Дзідзьо та як буде розвиватися сюжетна лінія нового фільму, поки що команда тримає у секреті. Зрештою, до прем‘єри фільму 25 жовтня не так багато часу залишилось, щоб нарешті побачити: про який "перший раз" Дзідзя йтиметься.

Авторство ідеї належить самому Дзідзьові. Комедія нікого не залишить байдужим, бо тема унікальна і така, якої ще ніколи не було у фільмах Михайла Хоми.

У фільмі "DZIDZIO Перший раз" головний герой Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ані найкраща мама, ані його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку  делікатну справу Дзідзьо має вирішити вперше і дуже обережно.

Вибір редакції