Дзідзьо заявив про розірвану барабанну перетинку внаслідок побиття в Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обвинувачені в нападі спростовують фізичний вплив, але визнають існування конфлікту.

Відомому співаку Дзідзьо близько полудня на порозі радіостанції перекрили шлях восьмеро чоловіків і завдали двох ударів в обличчя. Принаймні так заявив сам Михайло Хома, однак нападники мають іншу версію та говорять про конфлікт через великі гроші і право управляти концертною діяльністю зірки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наляканий і ображений Хома пише заяву до поліції: " Розірвана барабанна перетинка. Два удари по обличчю". Одного з нападників він упізнав – це Михайло Мішков, котрий нібито привіз із собою "тітушок", почав залякувати і розпустив руки. "Мішков вже приїжджав раніше на мій концерт, він погрожував моєму програмному директорові, що в мене там і коліно буде прострілене, що моїм лицем повитирають в туалеті", - каже Дзідзьо.

ВідеоПобиття Дзідзьо: хто і чому підняв руку на популярного співака

Відомому співаку Дзідзьо близько полудня на порозі радіостанції перекрили шлях восьмеро чоловіків і нанесли два удари по обличчю. Принаймні так заявив сам Михайло Хома. Однак ТСН вдалося знайти і тих, хто нападав. Їхня версія протилежна, а сам конфлікт виник через великі гроші і право управляти концертною діяльністю співака. 

Побиття Дзідзьо: хто і чому підняв руку на популярного співака

Сам Мішков божиться, що нікого не бив і не погрожував. "Розумієте, якби я Хому штовхнув – я ж військовий запасу, у мене багато розрядів по різних видах", - натякає він. Себе чоловік називає жертвою афери, бо він купив частку компанії, яка розкручує бренд Дзідзьо, а з ним не хочуть ділитися заробітками. Колишній офіцер розвідки, а нині бізнесмен, частку компанії Дзідзьо купив у колишнього учасника гурту Олега Турка. Той із гурту пішов зі скандалом, почав виступати під псевдонімом Дзідзьо, однак справжній Дзідзьо через суд заборонив йому це робити. Відтак і вирішив позбутися непотрібної частки в шоу-бізнесі.

Фотогалерея Мама Дзідзьо вперше відвідала концерт сина в Україні і вийшла до нього на сцену (9 фото)

Юристи Дзідзя заявляють, що продаж прав незаконний, а з боку Мішкова відбувається спроба рейдерського захоплення співака і його прибутків. "Надавалися певні копії, незасвідчені, і не ті, що потрібні для розгляду дійсно цієї справи", - кажуть вони. Сам новоспечений співласник Дзідзя називає це бізнесом і додає, що навіть у колишнього офіцера можуть розвинутися нахили до творчості. "У мене, як людини військової, але в душі творчої, є маса ідей, як розвинути цей проект і зробити ще кращим", - каже він.

Конфлікт на порозі радіостанції зафіксували камери спостереження, однак відео в поліції відмовилися оприлюднювати. До того ж, поки Мішков давав інтерв’ю, правоохоронці розповсюдили звернення, де оголосили нападника в розшук, але прізвища не назвали. У заявах до поліції Дзідзьо звинуватив у розбої Мішкова, а Мішков так само зробив, але подав скаргу на Дзідзя.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції