Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екранізована пророча повість Кузьми Скрябіна вийшла у кінопрокат

Прем'єра стрічки "Місто, в якому не ходять гроші" відбулась вчора, 12 вересня.

У кінотеатрі "Жовтень" відбулась прем'єра першої екранізації книги Андрія Кузьменка "Місто в якому не ходять гроші", яку нещодавно презентували у Києві.

Стрічка, яку зняла режисерка Ганка Третяк сьогодні, 13 вересня вийшла в широкий прокат у 35 містах України.

На долю головної героїні Аліси, випадає небезпечна мандрівка в особливу "країну чудес". Аліса переживає один із найтяжчих періодів свого життя: звільнили з роботи, хлопець пішов до іншої, вона в усьому розчарована і не розуміє, як жити далі. Тиняючись квартирою, знаходить якийсь квиток на потяг. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак і вирушає у таємничу подорож.

ВідеоНа великі екрани виходить фільм за повістю Кузьми "Місто, в якому не ходять гроші"

На великі екрани виходить "Місто, в якому не ходять гроші" - фільм, знятий за повістю Кузьми Скрябіна. Режисерка фільму Ганка Третяк каже, текст Кузьми багатовимірний і пророчий. Він максимально збережений у сценарії фільму. 

На великі екрани виходить фільм за повістю Кузьми "Місто, в якому не ходять гроші"

У фільмі зіграли Карина Мельниченко, Андрiй Цiшкевич, Iгор Цiшкевич, Сергiй Швидкий, Iнна Мiрошниченко, Iван Герасимчук, Адам Цибульський.

Оператором виступив Денис Якимчук.

Місто, в якому не ходять гроші

Фільм покажуть у таких містах, як Березне, Біла Церква, Васильків, Вінниця, Дрогобич, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Ковель, Конотоп, Коростень, Кропивницький, Луцьк, Львів, Нетішин, Нововолинськ, Одеса, Охтирка, Первомайськ, Прилуки, Стрий, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Южне, Южноукраїнськ.

"Впевнена, що стрічка має всі шанси завоювати серце глядача. У ній складні життєві речі викладені доступною мовою, все, що відбувається на екрані – реальне, знайоме, і в якомусь сенсі близьке кожному з нас. Кузьма залишив великий творчий спадок, якого вистачить на довгі роки переосмислення його шанувальниками", - зазначила режисерка Ганка Третяк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції