Екс-асистентка шантажує Мерайю Кері "інтимними відео" співачки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавиця вже подала судовий позов проти колишньої помічниці.

Не встигла співачка Мерайя Кері залагодити давній конфлікт зі своєю екс-менеджеркою Стеллою Булочников, як у неї знову намалювалася проблема. Цього разу колишня асистентка зірки Ліанни Азарян шантажує її відео пікантного характеру.

Виконавиця вже подала судовий позов проти колишньої помічниці. Як передає портал TMZ, Кері найняла Азарян у березні 2015 року як помічника керівника. За словами Мерайї, незадовго після цього, помічниця скористалася її кредитною карткою і поїхала по магазинах.

У маркетах жінка нібито говорила, що купує речі для Мерайї Кері, аби ті давали їй знижку.

Окрім того, як стверджує співачка, вона не знала про те, що Азарян потайки знімала її "особисту діяльність", яка може нанести артистці як особисту, так і професійну шкоду. Мерайя розповіла, що екс-асистентка показала ці відео деяким друзям і почала шантажувати зірку, мовляв, якщо вона її звільнить, то Азарян оприлюднить ролики.

Кері стверджує, що вона платила Азарян 327 тисяч доларів на рік, але в кінцевому підсумку звільнила її в листопаді 2017 року. Тоді, запевняє співачка, і почався шантаж. Кері каже, що Азарян вимагає 8 мільйонів доларів, і якщо вона їх не отримає, то продасть ЗМІ не лише відео, але й іншу "шкідливу інформацію".

У позові не сказано, що саме на відео, однак деякі з роликів описуються як "інтимні". Мерайя Кері намагалася отримати ці відео назад, однак безрезультатно. Тепер же вона вимагає моральну компенсацію у розмірі 3 мільйонів доларів.

Нагадаємо, тим часом Мерайя Кері взяла себе у руки і привела фігуру у форму. Нещодавно співачка продемонструвала себе оновлену у бікіні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції