Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-Борис Апрель Зіанджа присвятить "вигнанцям" свій виступ на "боях" у "Голосі країни"

Дівчина-трансгендер свій виступ присвятила людям, які були відштовхнуті суспільством.

Цієї неділі, 18 березня, о 21:00 глядачі телеканалу "1+1" побачать перший випуск "вокальних боїв" проекту "Голос країни-8", в рамках якого тренери Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль сформують зі своїх учасників дуети для виступу на сцені.

Переможцем з "батлу" вийде лише один учасник, іншого вокаліста наставники зможуть "вкрасти".

Вже за декілька днів підопічні Потапа - дівчина-трансгендер Зіанджа та Олексій Баклан, який на "сліпих прослуховуваннях" своїм виконанням хіта гурту Rammstein підкорив серця тренерів, зійдуться у "вокальному бої".

Цікаво, що Олексій не одразу зрозумів, що Зіанджа в минулому була Борисом Апрелєм. Свою конкурентку він вважає дуже жіночною та привабливою. Своєю чергою, Зіанджа зізналась, з якою метою прийшла на "Голос країни":

"Я хочу стати голосом для людей, яких ніхто не чує. Свою участь у проекті я присвячую всім вигнанцям, людям не таким, як всі, відштовхнутим суспільством. Адже не важливо, як ти виглядаєш та чим відрізняєшся від інших, ти можеш здійснити свої мрії", - відверто сказала вокалістка.

Ще одним новоутвореним дуетом проекту стануть монтувальник сцени Дмитро Самко і львівський музикант Зиновій Карач з команди Сергія Бабкіна. Хлопці виконають пісню Way down we go ісландського музичного гурту Kaleo.

"Голос країни" вокальні батли_2
прес-служба каналу "1+1"
Дмитро Самко та Зиновій Карач

Під час підготовки Дмитру довелось вивчити англійську мову, якої раніше він не знав. Своєю чергою, Зиновій підтримав конкурента, та чи завадить дружба його перемозі, дивіться вже цієї неділі. 

Підопічний Джамали, козак Сіромаха, виступить з дівчатами-сестрами з тріо Girls in jazz. Цікаво, що Потап навіть зізнається Олександру, що його дев’ятирічний син захоплюється козацтвом і знає багато українських пісень.

"Голос країни" вокальні батли_4
прес-служба каналу "1+1"
Козак Сіромаха і тріо Girls in jazz

Також підтримати своїх фаворитів "Голосу країни" прийдуть такі відомі українські гурти, як The Hardkiss, "Сальто назад" і KOZAK SYSTEM. З якими учасниками заспівають артисти, дивіться цієї неділі, 18 березня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

"Голос країни" вокальні батли_1
прес-служба каналу "1+1"
The Hardkiss

Нагадаємо, що після етапу "вокальні бої" кількість вокалістів у командах зіркових тренерів зменшиться удвічі: переможцем з "батлу" може вийти лише один учасник. Також до підопічних наставників може приєднатися "вкрадений" учасник іншого тренера. У наступному етапі проекту "нокаути" вокалісти боротимуться за право виступати у прямих ефірах "Голосу країни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції