Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зіанджа розповіла про життя в ізоляції в китайських горах і бажання мати дітей

Дівчина-трансгендер дала інтерв'ю Артему Гагаріну.

Однією з найочікуваніших гостей рубрики BACKSTAGE, яку веде шоумен Артем Гагарін в рамках восьмого сезону проекту "Голос країни" на телеканалі "1+1", була Зіанджа.

Артему Гагаріну вдалося записати відверте та несподіване інтерв'ю з дівчиною-трансгендером із команди Потапа.

На запитання ведучого рубрики BACKSTAGE "Голосу країни-8" про те, чи не хотілося Зіанджі не йти з шоу-бізнесу на такий тривалий термін у десять років, без роздумів артистка відповіла так:

"Я була такою маленькою дитиною, мені потрібно було подорослішати. Я набралася досвіду, освоїла нові професії. Тепер я людина з вищою економічною освітою".

Артем Гагарін та Зіанджа
Артем Гагарін і Зіанджа

Зіанджа розповіла Артему Гагаріну, що крім отримання вищої освіти, рік прожила в ізоляції в китайських горах. І це був її вибір - вона вирішила втекти від соціуму, читати книги, дивитися фільми, писати пісні і насолоджуватися собою.

Період відлюдництва закінчився, і Зіанджа повідомила, що після участі у восьмому сезоні шоу "Голос країни" хотіла б спробувати себе як акторка і ведуча розважального шоу.

В інтерв'ю Артем Гагарін торкнувся й теми батьків та їхнього ставлення до трансформації Зіанджі.

"Вони були шоковані! Але потім прийняли мене такою, яка я є. Що їм залишається робити?! Батьки живуть у Криму, я туди не їжджу, ми зустрічаємося на нейтральній території", - каже учасниця вокального проекту "Голос країни".

"Голос країни-8"_4
прес-служба каналу "1+1"
Зіанджа

На цьому одкровення не закінчилися, Зіанджа зізналася, що наразі вона вільна, але часто ходить на побачення. А в майбутньому мріє про сім'ю та дітей.

"Дітей планую, але пізніше. Зараз я не готова до такої відповідальності, але хотілося б сім'ю! Всім дівчатам цього хочеться!" - резюмувала Зіанджа.

Зазначимо, що на етапі "вокальних боїв" суперником Зіанджі став Олексій Баклан, який на "сліпих прослуховуваннях" своїм виконанням хіта групи Rammstein підкорив серця тренерів.

На головній вокальній сцені країни пара виконала хіт Лани Дель Рей Summertime sadness і вразила тренерів і прихильників проекту, але зірковий тренер вокалістів Потап віддав перевагу дівчині-трансгендеру. Таким чином, виступ артистки глядачі телеканалу "1+1" побачать у наступному етапі проекту "нокаути".

Залиште свій коментар

Вибір редакції