Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-чоловік Моніки Беллуччі Кассель публічно зізнався у почуттях до 21-річної коханої

Французький актор розповів про свої почуття до Тіни Кунакі.

51-річний Венсан Кассель вперше публічно розповів про свої почуття до коханої, яка молодша за нього на 30 років, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Французький актор шаленіє від своєї 21-річної дівчини. Вперше за три роки стосунків він розповів про свої почуття до Тіни Кунакі. Актор вважає її ідеальною і зовні, і духовно. Про це зірка заявив у своєму Instagram.

"Досконалість в моїх очах" - написав 51-річний Венсан.

 

Perfection in my #tnknk #❤️ #mybiche #whyjudgewhatyoucantunderstand

Публикация от Vincent Cassel (@vincentcassel)

Незабаром в коментарях під фото з'явилася і відповідь Кунакі: "Це ти досконалість, кохання моє".

ВідеоВенсан Кассель публічно розповів про свої почуття до 21-річної Тіни Кунакі

51-річний актор Венсан Касель вперше публічно розповів про свої почуття до коханої, яка молодша за нього на 30 років, Тіни Кунакі. Актор вважає її ідеальною і зовні, і духовно.

Венсан Кассель публічно розповів про свої почуття до 21-річної Тіни Кунакі

51-річний актор Венсан Кассель почав стосунки з італійською моделлю Тіною Кунакі коли їй було всього 19. Зараз дівчині 21 і тільки тепер Кассель перестав приховувати їхні стосунки.

Він часто з’являється із Тіною на публіці та розміщає з нею фотографії в соцмережах. А нещодавно стало відомо про заручини пари.

До слова, ось уже три роки Тіна Кунакі мужньо тримає удар преси, адже спочатку ніхто не вірив у їхні стосунки із Касселем – різниця у віці між закоханими в 30 років. Та ще й попередньою дружиною Венсана Касселя була легендарна акторка Моніка Беллуччі, з якою вони розлучилися 2013-го після 14 років спільного життя. Тому усі були переконані, що стосунки із молодою моделлю для актора – просто розвага на декілька тижнів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції