Екс-дружина Гері Олдмена розповіла, як він побив її телефонною слухавкою

Екс-дружина Гері Олдмена розповіла, як він побив її телефонною слухавкою

Гері Олдмен та Доня Фіорентіно / Фото: Getty Images

Доня Фіорентіно поділилася приголомшливими подробицями з особистого життя.

Колишня, третя за рахунком, дружина голлівудської зірки Гері Олдмена Доня Фіорентіно розповіла приголомшливі подробиці подружнього життя з актором.

За словами Фіорентіно, вона протягом чотирьох років, які вони були одружені, терпіла від нього приниження. Доня зізналася, що вирішила поділитися своєю правдою на хвилі зізнань інших жінок у пережитих жахах.

"Я не сперечаюся, він чудовий актор. Але чи був він чудовим чоловіком? Ні. Наш шлюб був гігантською автомобільною катастрофою. Я була розбита. Але зараз, почувши, як інші жінки не бояться говорити відкрито, хочу, щоб світ дізнався правду", - почала Доня.

Акторка згадала, що коли народився їхній з Олдменом первісток Гуллівер, до них приїхала мама Гері. І тоді все було добре. А от під час другої вагітності парі було непросто. У Доні діагностували ревматоїдний артрит і вона переживала страшний біль.

"Я відчувала жахливий біль. У мене була маленька дитина, а Гері тільки і кричав, що інші жінки "нормально з усім цим пораються", - пригадує Фіорентіно, пише The Sun.

Гері Олдмен з Донею Фіорентіно і своєю мамою / Фото: Getty Images

Після народження другого сина у жінки почалася депресія. Доню рятували лише болезаспокійливі та алкоголь. У той же час кар’єра Олдмена пішла на спад. На початку "нульових" він практично не заробляв. На цій хвилі актор також пристрастився до заборонених препаратів.

"Він витрачав величезні суми на алкоголь, повій і наркотики. За вихідні міг спустити в готелі більше 18 тисяч доларів", - розповідає Доня.

"Ми постійно сварилися. Він говорив мені, що я вийшла заміж за нього, тому що він був багатим і знаменитим. У нього траплялися моменти агресії, коли він не міг собою керувати", - зізналася Фіорентіно.

Жінка розповіла, що Олдмен побив її телефонною трубкою, коли вона тримала в руках їхнього молодшого сина. Це стало фінальною крапкою їхнього шлюбу.

Після розлучення Олдмену вдалося відсудити у Доні дітей, оскільки у неї була згубна звичка -  алкоголь.

Олдмен з Фіорентіно та їхнім сином / Фото: Getty Images

Й хоча тоді сам Гері також не поступався у згубних звичках дружині, гроші і влада стали вирішальними у цьому питанні. Матері залишили можливість бачити дітей кілька разів на місяць, а після це спілкування зійшло нанівець. Зараз Гулліверу 21 рік, а Чарлі - 19.

Гері Олдмен з синами / Фото: Getty Images

Зараз Доня шкодує, що не стала для синів тою матір’ю, якою б мала. Однак тоді, говорить жінка, в неї не було змоги утримувати економку.

"Я перебувала в лікарні місяцями, у мене не було економки, яка могла б допомогти мені з синами. Озираючись назад, я згадую, що Гері жодного разу не привів хлопчиків в лікарню мене провідати", - поділилася Фіорентіно.

Зауважимо, що після розлучення з Фіорентіно Гері Олдман одружився ще два рази. Гері та Доня прожили разом з 1997-го до 2001-го. Загалом актор був одружений п’ять разів. Останній шлюб Олдмен оформив 2017-го року з арт-куратором Жізель Шмідт.

Повʼязані теми:

Наступна публікація