Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-дружина В'ячеслава Узелкова прокоментувала розлучення з боксером

Марина Боржемська пояснила, чому вона розлучилася з чоловіком.

Після 20 років подружнього життя боксер В'ячеслав Узелков і фітнес-тренер Марина Узелкова розлучилися. У програмі "Світське життя" Марина, яка вже змінила прізвище – тепер вона Боржемська,  прокоментувала їхній розрив.

"Це для всіх була неймовірно стресова звістка, тому що всі знали, що ми хороша пара, яка прожила дуже багато років разом, але так сталося, що кожен корабель має йти своїм шляхом",- пояснила Марина.

На запитання Каті Осадчої, чи зрадив її екс-чоловік, вона відповіла: "Я не можу говорити за іншу людину, тому що я не спіймала її за руку. Я в жодному разі ніколи нікого ні в чому не підозрюю. Я така людина, що я відповідаю за те, що я роблю, за свої вчинки і відповідати за вчинки іншої людини я просто не маю права".

ВідеоПерші зізнання Марини Боржемської після розлучення

20 років тримався міцний шлюб боксера В’ячеслава Узелкова та фітнес тренерки Марини Узелкової. Марина Узелкова, а тепер Боржемська, розповідає, що не підозрює чоловіка у зраді. Навпаки, жінка вдячна йому за дітей та кар’єру. Каже, що саме із В’ячеславом відкрила себе з іншого боку, тому вирішила не ділити майно. Що ж зіпсувало цю ідилію та чому розлучилося зіркове подружжя – дивись подробиці у сюжеті.

Перші зізнання Марини Боржемської після розлучення

Про розподіл майна Боржемська не говорить, а лаконічно відповідає: "Я пішла з дітьми, це моє найдорожче багатство".

Аліментів від В'ячеслава Марина не просила, вона впевнена, що зможе дітям сама все дати.

На колишнього чоловіка вона не ображається і вдячна йому за все, що він для неї зробив.

"Я ніколи не буду ображатися на Славу. Тому що, якби не цей чоловік, мене б такої, як я зараз є, не було б. У мене не було б чудових дітей, у мене не було б моєї кар’єри. Завдяки Славі я проявила себе у спорті – те, що мені було цікаве, і те, що для мене було дуже важливо",- підсумувала фітнес-тренер.

Також вона додала, що нового кохання у неї не з'явилося, єдине її кохання – це її діти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції