Екс-моделі Playboy через 30 років відтворили свої знамениті обкладинки

Жінки наважилися на соціальний експеримент.

Колишні моделі Playboy Кімберлі Конрад, Кендіс Коллінз, Монік Сент-П'єр та інші наважилися на соціальний експеримент журналу.

Так, відомим красуням, які майже 30 років тому прикрашали обкладинку Playboy, запропонували знову з'явитися на сторінках глянцю. При чому у тих самих образах, що й 30 років тому.

Моделі залюбки погодилися і своїм прикладом продемонстрували, що жінки можуть залишатися привабливими в будь-якому віці.

Так, Кімберлі Конрад, яка пробула у шлюбі з засновником Playboy Г'ю Хевнером довгих 20 років, прикрасила журнал у 1988 році.

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_2
Playboy
Шарлотта Кемп

А от Кендіс Коллінз і Монік Сент-П'єр взагалі позували на титульній сторінці видання для чоловіків у далекому 1979 році. Відтоді минуло 40 років, проте моделі були раді знову постати у всій своїй красі.

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_4
Playboy
Кендіс Коллінз

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_6
Playboy
Рене Тенісон

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_7
Playboy
Ліза Меттьюс

А Кеті Сент-Джордж і Монік Сент-П'єр не побоялися оголитися для глянцю через 35 років після виходу відвертих обкладинок.

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_5
Playboy
Монік Сент-П'єр

Екс-моделі Playboy на обклаинках через 30 років_1
Playboy
Кеті Сент-Джордж

Нагадаємо, що наприкінці травня екс-модель Playboy отримала три роки в'язниці умовно за глузування над тілом оголеної літньої жінки.

Залиште свій коментар