Екс"НЕАНГЕЛ" Вікторія Смеюха в обтислій сукні з короною на голові випустила дебютну пісню

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс"НЕАНГЕЛ" Вікторія Смеюха в обтислій сукні з короною на голові випустила дебютну пісню

Перший сольний трек артистки вийшов під назвою "Мы не ангелы".

Ексучасниця гурту "НЕАНГЕЛИ" Вікторія Смеюха, яка тепер виступатиме під псевдонімом VIKTORIA, випустила дебютну аудіороботу під назвою "Мы не ангелы".

Назва треку є символічною. Саме цією композицією артистка хоче підсумувати свою 15-річну творчу історію у відомому дуеті і заявити про старт нової сольної кар'єри.

"Гурт "НЕАНГЕЛИ" назавжди залишиться частиною моєї душі, адже це як дитина, якій ти даєш життя і виховуєш до дорослішання. Ось я виросла. І напевно, яким би успішним не був проєкт, настає момент, коли ти усвідомлюєш, що час рухатися далі. Та й, першою чергою, формувати своє власне бачення творчості", - поділилася артистка.

Авторами композиції виступили Андрій Парфьонов, який написав слова, та Віталій Ковтун – автор музики. Вікторія вже відзняла кліпі на цю пісню і невдовзі пообіцяла його запрем'єрити.

За словами VIKTORIA, це буде дуже насичена відеоробота, де глядач зможе побачити артистку в абсолютно інших образах.

Нагадаємо, що у березні після розпаду "НЕАНГЕЛІВ" інша учасниця дуету Слава Камінська представила сольний трек "911". Тепер Слава виступатиме під псевдонімом SLAVA KAMINSKA.

Зазначимо, що гурт "НЕАНГЕЛИ" оголосив про свій розпад у березні цього року. Тоді ж Слава Камінська пояснила, чому розпався дует.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація