Юля Думанська зняла відео на трек "Закохана".

Колишня підопічна Віталія Козловського, співачка Юлія Думанська представила кліп на українськомовну пісню Потапа "Закохана".

У новій відеороботі співачка постає в образі тендітної нареченої.

"Закохана" - сюжетна відеоробота, хід подій в якій розгортається в зворотному порядку.

Глядачі стають свідками найважливішого дня в житті кожного – весілля, яке виявляється всього лише грою.

Новий кліп Юлії Думанської_10

Герої зображують любов, позуючи на камеру, ми спостерігаємо за ними і поступово починаємо вірити у щирість їхніх почуттів, але в кульмінації правда розкривається – вони просто актори, які грають свої ролі.

"Юлія дуже гармонійна в цій пісні, їй не склало праці вжитися в чуттєвий і драматичний образ своєї героїні. Цей кліп примітний тим, що ми поступово "розбираємо" образи героїв: зазвичай, при перегляді традиційних весільних відео всі спостерігають за перетворенням дівчат у наречену, а хлопця – у нареченого, ми ж розсіюємо чари, вибудовуючи сюжет навпаки", - розповідає режисер кліпу Леонід Колосовський.

Знімання нового кліпу відувалися на одній з найгарніших історичних локацій в Києві – в урочистій атмосфері Шоколадного будиночка.

Зазначимо, що початок творчої співпраці Думанської та Олексія Потапенка ознаменувала пісня "Стреляй", прем'єра якої відбулася рік тому.

Новий кліп Юлії Думанської_5

Відеоекранізацією обох композицій займалася команда MOZGI Production під керівництвом режисера Леоніда Колосовського, як виконавчий продюсер виступила співпродюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова.

Залиште свій коментар