Екс-послідовниця саєнтології розповіла, що проходила кастинг на роль дівчини Тома Круза

Жінка поділилася приголомшливими подробицями.

Колишня послідовниця саєнтології, відданим прихильником якої є голлівудська зірка Том Круз, Кеті Шенкельберг колись проходила кастинг на роль дівчини актора.

При чому, жінка навіть не здогадувалася, що саме робить. За словами Кеті, вона гадала, що проходить відбір на навчальні курси:

"Я не знала, що буде прослуховування, мене знімали на відеокамеру і запитували: "Звідки ви? На якому ви рівні (в саєнтології парафіянам присвоюються певні рівні залежно від ступеня залученості). Як ставитеся до Тома Круза?". Я думала, що проходжу відбір на якісь навчальні курси, тому спокійно зізналася, що терпіти не можу Круза і що вважаю його самозакоханою дитиною", - розповіла Кеті, пише Huffington post.

Потім, згадує Шенкельберг, коли вона вийшла з приміщення, де відбувався кастинг, у коридорі сиділа акторка. Вона й відкрила очі Кеті на те, що відбувається

"Вона запитала мене, як відбулося прослуховування. Я не зрозуміла запитання і попросила її пояснити, на що вона відповіла мені буквально таке: "Ну, це ж прослуховування на роль дівчини Тома Круза". Тоді я сказала їй, що навряд чи пройшла кастинг", - згадала Кеті.

Жінка проходила кастинг на роль дівчини Тома Круза
Кеті Шенкельберг

Зауважимо, що раніше колишній сподвижник релігійної громади, режисер Пол Хаггіс розповів, що керівники саєнтологічного руху повністю контролюють життя Круза. Подейкують, що саме через сліпу відданість актора релігії розвалилися його шлюби з Кеті Холмс і Ніколь Кідман.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: