Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-соліст "Отпетых мошенников" змушений був стати вантажником після страшної ДТП

Андрія Репнікова не взяли назад до гурту після того, як він рік оговтувався після аварії.

Колишній соліст популярного у 90-х-2000-х бойз-бенду "Отпетые мошенники" та автор багатьох хітів гурту Андрій "Репа" Репніков розповів, як негарно з ним вчинили екс-колеги.

Декілька років тому співак потрапив у страшну ДТП, внаслідок якої впав у кому і рік проходив реабілітацію. Однак після того, як лікарі дозволили артисту повернутися до роботи, його не взяли назад до гурту "Отпетые мошенники".

"Вони ніколи і не чекали на моє повернення. Це був спектакль для соцмереж, для шанувальників. А насправді ... спробували удвох. Ага! Котить! Чудово! Навіщо ще хтось? Так більше виходить! Краще ділиться на два, а не на три (гонорари)!"-  розповів Репніков, пише "КП" в Україні".

Екс-соліст "Отпетых мошенников" додав, що написав для колективу чотири альбоми, і більшість пісень – його авторства. Особливо Андрію було образливо, коли в одній з програм фронтмен гурту Сергій Аморалов сказав, що він написав "Люби меня, люби!". Хоча це хіт Репнікова.

Зараз чоловік вимушений працювати вантажником.

"Лікарі ще рік тому дали "добро" на роботу. Зараз працюю вантажником на складі. Тягаю по 800-900 кг рохлів. Робочий день триває 12 годин. Почуваюся чудово", - додав Репніков.

Андрій поділився, що надалі планує повернутися до творчості, має намір писати і забути про "Отпетых мошенников".

Цікаво, що фронтмен гурту Сергій Аморалов цю ситуацію прокоментував так: "Ні, у нас все гаразд! Не знаю, що це таке, без поняття. Я не в курсі. Вперше чую. Андрій не в групі, він лікується".

Зауважимо, що на офіційному сайті колективу на головному фото Репніков все ще присутній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції