Екс-солістка REAL O Астровська розповіла, як коханий їй освідчився

Чоловік підготував співачці сюрприз.

Колишня учасниця гурту REAL O Аліна Астровська, яка минулоріч вийшла заміж, поділилася подробицями святкування.

Як з'ясувалося, у Аліни та її чоловіка-бізнесмена Ігоря не було весілля як такого. Пара декілька разів переносила святкування і, врешті, вирішила, зробити весілля пізніше.

"Ми вирішили, що зробимо весілля на який-небудь з наших ювілеїв. У нас було вінчання, а це для нас найголовніше, ніж святкування. Я дуже довго не хотіла весілля. А Ігорю було так важливо, щоб ми зібрали гостей", - розповіла Аліна, пише "КП" в Україні".

Також Астровська розповіла, як романтично їй освідчився коханий. За словами Астровської, Ігор влаштував артистці подорож до її улюбленого міста – Барселони, де мешкає близька подруга Аліни. Чоловік спонтанно повіз кохану до аеропорту.

День рождения Могилевской в йога-стиле_3
Аліна Астровська з чоловіком Ігорем

"Він сам зібрав мої речі, паспорт, придбав квитки і до останнього не говорив, куди ми летимо. Коли дізналася, то дуже зраділа, бо давно не бачила подругу. Думала, це весь сюрприз. Але, виявилося, ні. Він підготувався хвацько, як я люблю, як в детективі, зібрав всі факти, всі зачіпки з нашого спілкування, все об'єднав в одне і освідчився мені. Коли він це зробив, я плакала хвилин 15-20", - поділилася Астровська.

Нагадаємо, Аліна Астровська вийшла заміж у жовтні минулого року. За словами Астровської, у них із коханим був тільки розпис у РАЦСі, а з гостей були лише батьки.

Залиште свій коментар